Fujitsu Siemens na český trh uvádí řadu Lifebook s Intel Centrino 2

20. října 2008
ATI Radeon HD 4830 od Powercolor
Fujitsu Siemens na český trh uvádí řadu Lifebook s Intel Centrino 2

Nové modely řady LIFEBOOK, která je součástí inovované nabídky profesionálních notebooků Fujitsu Siemens Computers, vycházejí z nové mobilní platformy společnosti Intel.

Fujitsu Siemens Computers provedla inovaci modelů exkluzivních profesionálních notebooků z řad LIFEBOOK E a S. Modely LIFEBOOK E8420, LIFEBOOK S7220 a S6420 jsou okamžitě dostupné a jsou osazeny nejnovější technologií procesorů Intel® Centrino®2. Řada LIFEBOOK je tak nyní ještě dokonalejší, rychlejší a nabízí vyšší výkon.

Společnost Fujitsu Siemens Computers navíc obohatila své profesionální notebooky o nové funkce, které je tak staví na vrchol jejich třídy. Všechny tři modely mohou být volitelně vybaveny integrovaným vysokorychlostním rozhraním UMTS/HSUPA. Výsledkem je snadný přístup k datům odkudkoli a nepřeberné možnosti bezdrátové komunikace – od VoIP po webové konference s pomocí volitelné kamery ConfCam – z těchto notebooků dělají plnohodnotná pracoviště pro chvíle strávené na cestách.

Jednou z nezanedbatelných otázek řešených v podnikovém prostředí je zabezpečení dat. Touto oblastí se však majitelé modelů řady LIFEBOOK nemusí zabývat, protože čtečka SmartCard karet a volitelný TPM modul nebo integrovaná čtečka otisků prstů proměňují systém v opevněnou tvrz, za jejímiž zdmi jsou podniková data v bezpečí. Pevné víko z hořčíkové slitiny, klávesnice odolná proti polití a technologie ShockSensor spolehlivě chrání pevný disk před jakýmkoli fyzickým poškozením.

Modulární šachta zajišťuje prostor pro druhou baterii, zapisovací DVD mechaniku, nebo – v případě modelů LIFEBOOK E8420 a LIFEBOOK S7220 – pro druhý pevný disk. Komponenty, jako je replikátor portů a napájecí adaptér, jsou kompatibilní se všemi novými i staršími modely řad LIFEBOOK E a S.

Díky extra funkcím, jako je EcoButton, jsou modely řady LIFEBOOK výkonnějšími a ekologičtějšími profesionálními společníky. Na cestách jednoduše stiskněte tlačítko funkce EcoButton a notebook automaticky vypne uživatelsky zvolené funkce, které mimo kancelář nepotřebujete, a prodlouží tak svoji výdrž na baterie.

Každý z trojice uvedených modelů nabízí specifické výhody:

LIFEBOOK E8420: Expert bez kompromisů

Díky displeji s úhlopříčkou 15,4“ a vysokým rozlišením 1680 × 1050 (WSXGA+) a volitelné grafické kartě NVIDIA představuje model LIFEBOOK E8420 nejlepší volbu pro náročné uživatele, kteří požadují plnohodnotnou náhradu za stolní počítač. Díky široké řadě rozhraní (včetně sériového a paralelního portu a HDMI rozhraní pro přenosy s vysokým rozlišení) lze připojit množství externích zařízení, včetně druhého 320GB pevného disku.

LIFEBOOK S6420 a LIFEBOOK S7220: Nejlepší společníci na cestách

Model LIFEBOOK S6420 s kompaktním antireflexním 13,3“ displejem a hmotností pouhých 1,7 kg povyšuje notebook do role inteligentního a elegantního společníka. LIFEBOOK S7220 se 14,1“ displejem a hmotností 2,2 kg je jedním z nejlepších modelů ve své třídě. Díky výhodám druhé baterie vám umožní pracovat po celý den, aniž byste byli nuceni hledat elektrickou zásuvku.

Všechny modely řady LIFEBOOK jsou okamžitě dostupné v obchodech našich prodejců. Ceny modelu LIFEBOOK S6420 začínají na 29 900 Kč bez DPH, v případě modelu LIFEBOOK S7220 na 24 900 Kč bez DPH. Cena notebooku LIFEBOOK E8420 začíná na 27 900 Kč bez DPH.

Podrobné informace a technické údaje jsou dostupné on-line na adrese: http://www.fujitsu-siemens.com/lifebook a na adrese www.fujitsu-siemens.com/press; snímky produktů najdete na našem mediálním serveru na adrese www.fsc-mediaserver.com.

Váš názor | ATI Radeon HD 4830 od Powercolor

Témata článku: Rozhraní HDMI, Nejlepší notebooky, Nová cesta, Model S, Nepřeberné množství, Profesionální notebook, Integrovaná čtečka, Podniková funkce, Dostupné funkce, Vysoká třída, Nejlepší cesta, Nezanedbatelné množství, SmartCard, Dostupná baterie, Podnikový notebook, Podrobný stav, Pevná zeď, Model

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší