Fujitsu Siemens LIFEBOOK P8010 – mobilní šperk

6. června 2008
Panoramio najde podobné fotografie
Fujitsu Siemens LIFEBOOK P8010 –  mobilní šperk

Společnost Fujitsu Siemens Computers na českém a slovenském trhu představuje ultramobilní a přitom špičkově vybavený notebook LIFEBOOK P8010. Můžete si být jisti, že díky jeho malému a stylovému provedení budete vždy v centru pozornosti. Zkušení cestovatelé ocení neobvyklý moderní styl a dynamiku notebooku, a to nezávisle na tom, zda budou zpracovávat texty, provádět výpočty na dvoujádrovém procesoru Intel® Core™2 Duo, anebo sledovat film na úžasně jasném a ostrém 12,1" širokoúhlém lesklém displeji s technologií podsvětlení LED. To vše lze provozovat bez připojení k elektrické síti téměř po celý pracovní den. LIFEBOOK P8010 bude proto excelovat nejen po stránce výkonu, ale také co do výdrže.

Klepněte pro větší obrázek

Navíc nový LIFEBOOK P8010 poskytuje všechna standardní rozhraní včetně vestavěného UMTS modulu pro rychlé mobilní připojení na internet a webové kamery ConfCamera. Nadstandardem v této kategorii je možnost zvolit rychlootáčkový pevný disk (7 200 ot./min.) nebo SSD disk.

Nový model není jenom malý – je také špičkově zabezpečený. Stačí přejet prstem po integrovaném biometrickém snímači otisků prstů nebo si zapamatovat jedno hlavní heslo, a můžete uchovat všechna svá přihlášení k systému i svá data v bezpečí. Další možností je využít vestavěný TPM čip nebo integrovanou podporu čipových karet SmartCard. Fyzickou ochranu zajišťuje aktivní ochrana pevného disku ShockSensor detekující otřesy a klávesnice odolná proti polití. Nezanedbatelnou výhodou je také standardní tříletá záruka s garancí opravy následující pracovní den či garance dostupnosti náhradních dílů po dobu pěti let ještě po skončení výroby.

Stručně řečeno, elegance snoubená s dokonalou funkčností, která je dostupná ve dvou variantách. K dispozici je verze s vestavěnou multiformátovou optickou mechanikou, nebo verze bez mechaniky, která se může pochlubit hmotností pouhých 1,2 kilogramu. Varianta s mechanikou je o 100 gramů těžší.

LIFEBOOK P8010 je okamžitě k dodání za doporučené koncové ceny začínající na 39 000 Kč bez DPH.

Váš názor Další článek: Panoramio najde podobné fotografie

Témata článku: Internet, Připojená klávesnice, Neobvyklé provedení, Tříletá záruka, Doporučená verze, Dokonalé rozhraní, Elegance, Malá dostupnost, Kilogram, Standardní klávesnice, Vestavěná kamera, SmartCard, Malá hmotnost, Náhradní díl, Notebooky malé, Pracovní den, Standardní verze, Notebook na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Chyba roku 2038 způsobí problémy, počítače dnes totiž stárnou příliš pomalu

Chyba roku 2038 způsobí problémy, počítače dnes totiž stárnou příliš pomalu

** Loni ajťáky vystrašilo přetečení GPS čítače týdnů ** Nemělo se stát vůbec nic, ale svět opět nebyl připravený ** Za 18 let nás ale čeká ještě něco mnohem většího

Jakub Čížek | 62

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

Měření rychlosti internetu: Populární Speedtest.net neřekne o skutečné rychlosti internetu téměř nic

** Speedtest stále častěji měří jen rychlost na poslední míli ** Ta však ale neodpovídá reálnému surfování ** Jak se tedy pokusit změřit tu skutečnou?

Jakub Čížek | 85Aktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu