Fujitsu Siemens Computers oznamuje dvouciferný růst

Augsburg, Německo, 9. listopadu 2005 – Společnost Fujitsu Siemens Computers, přední evropský výrobce výpočetní techniky a poskytovatel IT služeb, oznámila finanční výsledky* za první pololetí fiskálního roku 2005. Prezident a CEO společnosti, Bernd Bischoff, na Evropském IT fóru VISIT 2005 oznámil, že společnost dosáhla tržeb v hodnotě 2,87 miliardy €, což představuje 12% meziroční nárůst. Společnost dále ohlásila 33% meziroční nárůst zisku před zdaněním ze 7 milionů € na 27 milionů € za první pololetí fiskálního roku 2005 (duben – září 2005). Společnost zaznamenala také 21% meziroční nárůst v počtu prodaných počítačů.
Fujitsu Siemens Computers oznamuje dvouciferný růst

„Naše inovace zaměřené na zákazníka, spolu s inovacemi našich partnerů, nám pomohly dosáhnout solidního nárůstu prodeje i zisků,“ řekl Bernd Bischoff, prezident a CEO společnosti Fujitsu Siemens Computers. „Prokázali jsme, že patříme ke špičce v oblasti IT inovací a nabízíme technologie a řešení, která naši zákazníci mohou implementovat s okamžitými výsledky.“

 

Fórum VISIT představuje evropské inovace

Příkladem pokračování trendu společnosti Fujitsu Siemens Computers přinášet svým zákazníkům okamžité výhody je nově představené řešení FlexFrame pro Oracle. FlexFrame pro Oracle je první end-to-end infrastruktura určená pro architekturu výpočetních sítí Oracle Grid Computing. Toto revoluční řešení pro dynamická datová centra je pokračováním úspěšného konceptu FlexFrame vyvinutého pro prostředí SAP a použitého ve více než stovce instalací po celém světě.

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí