Fujitsu Siemens Computers nabízí systém EMC Celerra NS600 NAS v rámci svého portfolia

Přední evropský výrobce počítačů bude dodávat řešení EMC NAS
Fujitsu Siemens Computers nabízí systém  EMC Celerra NS600 NAS v rámci svého portfolia

PRAHA, HOPKINTON, Massachusetts – 19. června 2003 – Společnost Fujitsu Siemens Computers, přední evropský výrobce počítačů, nyní nabízí síťový server EMC Celerra™ NS600 v rámci komplexní nabídky síťových systémů pro ukládání dat EMC a příslušného softwaru. Nabídka síťového systému pro ukládání dat NAS EMC od společnosti Fujitsu Siemens Computers zajistí jejím zákazníkům vyšší dostupnost systémů NAS a především vysoký výkon za příznivou cenu.

 

Systém EMC Celerra NS600 uvedený na trh v prosinci 2002 kombinuje výhody NAS EMC Celerra s vysokou dostupností a nízkými náklady EMC CLARiiON® v jednom integrovaném řešení. Společnost Fujitsu Siemens Computers bude systém konfigurovat buď pro vysokou dostupnost nebo maximální výkon. Systém Celerra NS600 dokáže pracovat v obou konfiguracích podle požadavků zákazníka. Pokud je systém NS600 nakonfigurován na maximální výkon, pak se výkon I/O za vteřinu více než zdvojnásobí oproti srovnatelným řešením NAS. Pokud je systém nastaven na vysokou dostupnost, pak jsou náklady oproti jiným řešením NAS téměř poloviční, přičemž zůstává zachován vynikající výkon.

 

„Dostupnost a výkon jsou dva hlavní požadavky našich zákazníků využívajících systémy NAS,“ říká Dr. Helmut Beck, viceprezident společnosti Fujitsu Siemens Computers. „Strategické partnerství  mezi společnostmi EMC a Fujitsu Siemens Computers nám plně umožňuje splnit tyto požadavky díky využití systémů z rodiny Celerra a FibreCAT® (CLARiiON). Integrací těchto dvou osvědčených řešení do jednoho systému můžeme nabídnout zákazníkům pracujícím v prostředí střední úrovně NAS vysoce dostupný systém ze nízké náklady.“

 

Rainer Erlat, viceprezident EMC pro Evropu, Střední východ a Afriku (EMEA), dodal: „EMC a Fujitsu Siemens Computers se společně již šest let snaží vyhovět potřebám zákazníků. Jedním z klíčových požadavků středně velkých firem bylo dosáhnout vysoké dostupnosti v prostředí NAS bez komplexních konfigurací. Systém NS600 poskytuje zákazníkům dostupnost, kterou potřebují, výkon, který požadují koncoví uživatelé a integraci s jejich ostatními platformami pro ukládání dat od společnosti Fujitsu Siemens Computers.“

 

Společnost EMC a Fujitsu Siemens Computers spolupracují již od roku 1997.  Fujitsu Siemens Computers nabízí komplexní škálu síťových systémů pro ukládání dat CLARiiON od EMC pod značkou FibreCAT® a je největším prodejcem systémů EMC Symmetrix®. Fujitsu Siemens Computers nabízí v regionu Evropy, Středního východu a Afriky (EMEA) také servery EMC Celerra, řešení pro ukládání dat Centera™ Content Addressed Storage (CAS), ústředny Connectrix™ a otevřená softwarová řešení EMC.  V roce 2002 jmenovala společnost Fujitsu Siemens firmu EMC „Dodavatelem roku“, čímž dala najevo, že tento partner vyniká svou kvalitou, technologií, logistikou a procesem nákupu. Společnost EMC je jedinou firmou z oblasti ukládání dat, které se dostalo tohoto uznání.

 

O společnosti EMC

 

Společnost EMC Corporation je světovou jedničkou v oblasti systémů pro ukládání a archivaci informací, specializovaného softwaru, sítí a služeb poskytujících automatizovaná řešení pro ukládání informací, která umožňují různě velkým organizacím lépe a efektivněji řídit, chránit a sdílet svá data. EMC je v České republice zastoupena od roku 1999 a mezi její klienty patří mimo jiné přední české telekomunikační společnosti a bankovní domy. Více informací o produktech a službách společnosti EMC naleznete na  www.EMC.com.

 

O společnosti Fujitsu Siemens Computers

 

Fujitsu Siemens Computers je přední evropskou počítačovou společností. Její řešení využívají jak velké firmy, tak malé a střední podniky a individuální zákazníci na všech klíčových trzích v Evropě, na Středním východě a v Africe. Společnost nabízí unikátní výběr špičkových technologií a inovativních řešení v oblasti výpočetní techniky. Díky tomu, že  Fujitsu Siemens Computers patří do velké celosvětové rodiny, může těžit z kombinace sil a inovace svých mateřských společností  Fujitsu Limited a Siemens AG.

 

Vize společnosti zní: „Powering the Information Age“. Posláním společnosti Fujitsu Siemens Computers je umožnit lidem volný přístup k informacím a službám kdekoli a kdykoli prostřednictvím špičkových produktů, služeb a řešení a zajistit tak úspěch lidí ve společnosti postavené na informacích. Firma jasně definovala svůj strategický směr a zaměřuje se na Business Critical Computing a mobilní řešení jakožto klíčové hnací motory informačního věku 21. století.

 

Společnost nabízí komplexní řešení v oblasti podnikových počítačových systémů s nejlepšími servery na platformách Intel a s operačními systémy Unix, v oblasti mainframů a v oblasti podnikových řešení pro ukládání dat. Společnost je také jedním z předních poskytovatelů profesionálních počítačů, notebooků a počítačových pracovišť pro firmy a je předním evropským dodavatelem počítačů pro domácnosti. Dalšího informace získáte na www.fujitsu-siemens.com.

 

 

Pro bližší informace se prosím obraťte na pana Bradyho Clougha z agentury Knight & Svoboda na číslech:  +420 2 257 320 523, +420 777 723 599.

Váš názor Další článek: Podnikoví uživatelé již mají své zastoupení

Témata článku: Afrika, Vysoký výkon, Siemens, 19. století, Ukládání, Beck, NAS Server, New Age, Fujitsu Siemens


Určitě si přečtěte

AMD Ryzen 5000 s architekturou Zen 3: počet jader zůstává, výkon rekordně roste

AMD Ryzen 5000 s architekturou Zen 3: počet jader zůstává, výkon rekordně roste

** AMD představilo novou generaci desktopových procesorů řady Ryzen 5000 ** Nová architektura Zen 3 přináší mnoho vylepšení a přibližně 19% zvýšení výkonu IPC ** Všechny modely budou v prodeji 5. listopadu

Karel Javůrek | 43

Filmové pirátství asi jen tak nezmizí. Když už musíte, stahujte bezpečně v Seedru

Filmové pirátství asi jen tak nezmizí. Když už musíte, stahujte bezpečně v Seedru

** Máme HBO Go, máme Netflix... ** Ale stejně krademe filmy a seriály ** Když už musíte, stahujte torrenty bezpečně v Seedru

Jakub Čížek | 141

Velký test televizorů v Computeru: i levnější značky překvapily kvalitou obrazu

Velký test televizorů v Computeru: i levnější značky překvapily kvalitou obrazu

** Jak funguje biometrické zabezpečení ve Windows ** Nejlepší správci hesel ** Létáme v Microsoft Flight Simulator

Časopis Computer | 5


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest televizí do 25 000 Kč

Nejlepší herní klávesnice

Srovnání správců hesel

Jak upravit fotky pro tisk