free-hotspot.com v roce 2007 zvýšil počet hotspotů o 400 %

Evropská nejrozsáhlejší bezdrátová síť ukončila rok 2007 s počtem 2,400 lokací a do konce roku 2008 plánuje navýšení lokací na 5 000.
free-hotspot.com v roce 2007  zvýšil počet hotspotů o 400 %

Free-hotspot.com, nejrozsáhlejší poskytovatel bezplatných Wi-Fi hotspotů na světě, dnes oznámil, že počet instalovaných hotspotů navýšil v roce 2007 4x, a to z 600 lokací na 2 400 v 18 zemích Evropy.

Vice Prezident pro rozvoj produktu, Joe Brunoli, zmiňuje, že boom instalace bezplatných hotspotů nastal ve všech doménách. „free-hotspot.com rozšířil svou nabídku jak geograficky tak vertikálně“, vysvětluje Joe Brunoli. „ Jsme jedním z největších poskytovatelů jak bezplatných tak placených hotspotů ve východní Evropě, a neustále rozšiřujeme počet lokací v Evropě západní. Navíc jsme začali působit na méně tradičních trzích Wi-Fi, jako jsou kadeřnické salóny, autobazary a maloobchodní prodejny.

V České republice, začala instalace v roce 2007 a k dnešnímu dni má společnost na svém kontě 17 instalací a to převážně v Praze a okolí. V roce 2008 se očekává velmi výrazný nárůst.

Hlavní hnací silou společnosti bylo navýšení lokací řetězcemi hotelů, restaurací a dalších turistických lokací. „Větší organizace rádi spolupracují s předními poskytovateli, které jim mohou poskytnout jistou přidanou hodnotu,“ říká Brunoli. „Společnost free-hotspot.com může zajistit ne pouze pan-Evropskou instalaci hotspotů a jejich údržbu, ale rovněž velmi efektivní možnosti zviditelnění použitím našeho EDGE Wi-Fi vzkazového systému“, dodává Brunoli. Tato jedinečná nabídka nám umožní v nadcházejícím roce pracovat s národními, pan-evropskými a globálními značkami.

Joe Brunoli dodává, že společnost free-hotspot.com očekává koncem roku 2008 více než 5 000 instalovaných hotspotů.

Témata článku: Boom, Wi-Fi Hotspot

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí