Free-hotspot.com provozuje největší bezplatnou síť hotspotů na světě

Dublin, Irsko – 9. ledna 2007 – freehotspot.com, evropský největší a nejrychleji se rozvíjející zřizovatel bezplatného přístupu k internetu (Wi-fi) dnes oznámil, že s počtem 600 přípojných bodů začal provozovat nejrozsáhlejší síť bezplatných Wi-fi hotspotů na světě, čímž předčil sítě podobného typu v severní Americe. Služeb k dnešnímu dni využívá více než 40 000 uživatelů měsíčně ve 14 zemích Evropy.
Free-hotspot.com provozuje  největší bezplatnou síť hotspotů na světě

“Naše společnost vstoupila na trh a zároveň získala světové prvenství během jediného roku působení”, říká Dan Toomey, výkonný ředitel společnosti free-hotspot.com a dodává: “Těší nás úspěch nejen naší společnosti, ale zároveň celkový nárůst bezplatných Wi-fi v celé Evropě, který se během roku 2006 více než zdvojnásobil. Fakt, že se free-hotspot.com na tomto vývoji podílí 60 % nás pouze vede k urychlení rozšíření nabídky bezplatných služeb Wi-fi v Evropě. Jsme připraveni a budeme se snažit uspokojit poptávku široké veřejnosti po bezplatném přístupu k internetu i v nadcházejícím roce.“ shrnuje Toomey.

Nárůst bezplatných hotspotů v Evropě, stejně tak roli, kterou při něm sehrála společnost free-hotspot.com potvrzuje rovněž JiWire, společnost provozující největší seznam registrovaných veřejných hotspotů na světě. Kevin McKenzie výkonný ředitel společnosti JiWire říká: “ Věříme, že nabídka bezplatných služeb či služeb s nižšími náklady (finančně podporovány inzercí) udá do budoucna směr v provozování veřejných Wi-fi. Jsme potěšeni, že je to právě free-hotspot.com, který v tomto trendu  získal prvenství” dodává Mckenzie a upřesňuje:” Zatímco řada společností nyní zvažuje a představuje své záměry zavedení sítí pro bezplatný přístup k internetu, free-hotspot.com tak již úspěšně operuje. Úspěch společnosti free-hotspot.com  v loňském roce je nebývalý.”

Témata článku: Wi-Fi Hotspot, Výkonný ředitel, Veřejná Wi-fi

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje