Free-hotspot.com poskytne své služby během konference IHOF

Dublin, Irsko – 11. dubna 2007: free-hotspot.com, zřizovatel největší sítě bezplatných internetových hotspotů na světě , představí své služby během konference věnované novým hotelových technologiím – International Hotel Operations Forum (IHOF) v Praze.
Free-hotspot.com poskytne své služby během  konference IHOF

Konference za účasti největších hotelů a hotelových řetězců, bude příležitostí pro všechny účastníky získat informace jakým způsobem rozšířit portfolio klientů a zvýšit tržby.

„Nabídka  bezplatného přístupu k internetu se postupně stává standardní součástí většiny hotelových a gastronomických zařízení,“ vysvětluje Joe Brunoli, vice prezident pro rozvoj trhu společnosti free-hotspot.com. „Jsme nesmírně potěšeni, že budeme moci představit naše služby všem účastníkům této konference, což přesně koresponduje našemu pan-evropskému cíli zavést bezplatné Wi-Fi služby do hotelů, kaváren a restaurací“, dodává Brunoli.

Jako součást strategie zajistit bezplatné připojení v celé Evropě, free-hotspot.com rozšířil své služby rovněž pro organizátory výstav a konferencí za účelem nabídnout bezplatné Wi-Fi služby svým vystavovatelům a návštěvníkům.

Váš názor Další článek: Anatomie Radeona X2900 XTX na spoustě fotografií

Témata článku: Vice

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší