Free-hotspot.com nainstaloval více než 3000 bezplatných hotspotů v Evropě

Free-hotspot.com nainstaloval více než 3000 bezplatných hotspotů v Evropě

free-hotspot.com, největší evropský poskytovatel bezplatného přístupu k internetu  dnes oznámil, že v Evropě nainstaloval vice než 3000 bezplatných HotSpotů, a to v 18 zemích Evropy a poskytuje tak měsíčně  bezplatný přístup k internetu vice než 500 000 lidem.

Daniel C. Toomey, Jr, CEO, free-hotspot.com situaci komentuje následovně: “ Během pouhých dvou let, jsme v Evropě etablovali nejrozsáhlejší Wi-Fi internetovou službu, napomohli spuštění nejrozsáhlejšího evropské metropolitní sítě a představili řadu bezplatných inovativních služeb jako například bezplatnou technickou podporu, bezplatnou hotlinku  a první katalog bezplatných hotspotů.” Toomey dodává: “ Tohoto bychom samozřejmě nemohli dosáhnou bez ohromného nasazení všech kolegů, místních instalačních partnerů, důvěry  operátorů hotspotů a samozřejmě  bez věrnosti sta tisíce uživatelů BEZPLATNÝCH hotspotů.”

Joe Brunoli, Vice President pro obchodní rozvoj, free-hotspot.com, dodává: “Je mi ctí, že mohu být v přední linii expanze BEZPLATNÝCH hotspotů v Evropě. Již nyní řídíme nejrychleji se rozrůstající sítě Wi-Fi a jsme na nejlepší  cestě ke zdvojnásobení počtu hotspotů v příštím roce. Myslím, že největší hnací silou tohoto rychlého rozvoje, je to, že si podnikatelé uvědomují, že jim umožnění bezplatného přístupu k internetu přinese větší počet zákazníků. Bezplatný přístup k internetu se stává stále častěji bežnou záležitostí, zejména v doméně cestovního ruchu. Věříme, že bezplatné Wi-Fi se stane během příštích let tak běžné jako  je například  vybavení hotelových pokojů televizí”, dodává Brunoli.

Společnost free-hotspot.com je připravena pokračovat ve své expanzi i během roku 2008. Nejrozsáhlejší doménou je stále cestovní ruch, s více než 1200 hotely v celé Evropě. Dalšími místy jsou kavárny, restaurace, společnost začala pronikat rovněž do sektoru dopravy a transportu a to instalacemi  Wi-Fi na letištích, železničních stanicích a přístavech.

Více informací o programu bezplatných hotspotů  nebo o nejbližších lokacích bezplatných hotspotů lze nalézt na: www.free-hotspot.com.

Váš názor Další článek: Logitech V450 Nano: laser s USB blechou k notebooku

Témata článku: Evropská záležitost, Linie, Nejlepší cesta, Evropa, Expanze, Program televize dnes, Wi-Fi Hotspot, Transport, Nejlepší televize, Vice

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší