Free-hotspot.com instaluje bezplatné WIFI Hotspoty

Dublin, Irsko – 18. prosince 2006 - free-hotspot.com, zřizovatel největší evropské sítě bezplatných hotspotů, dnes oznámil zahájení rozsáhlé kampaně k instalaci bezplatného WIFI zařízení na území celé České republiky. Společnost je odborníkem na zajišťování bezdrátového internetového přístupu, který je plně hrazen inzercí a může tak být bezplatně nabízen jak zákazníkovi, tak majiteli zařízení (hotel, restaurace atd) kde bude hotspot instalován.
Free-hotspot.com instaluje bezplatné WIFI Hotspoty

Joe Brunoli, vicepresident pro rozvoj trhu společnosti free-hotspot.com  vysvětluje:

„Internetový trh v České republice roste téměř čtyřikrát rychleji než v ostatních zemích Evropy a severní Ameriky. Cítíme, že je vhodný čas nabídnout českému uživateli WIFI, stejně tak jako mnoha turistům a  podnikatelům na služebních cestách v České republice  bezplatný přístup k internetu, který budou moci během svého pobytu využít.“

Brunoli věří, že “business model” společnosti free-hotspot.com je obzvlášť vhodný pro český trh. “Rozmach internetu v České republice nastává právě v době kdy uživatel WIFI odmítá za používání  internetu platit.” vysvětluje Brunoli. “Naše řešení, které zaznamenalo nebývalý úspěch v ostatních zemích Evropy, je postaveno na filozofii  nabídky správného produktu ve správný čas a my věříme, že Česká republika je tím „správným místem”, dodává Brunoli.

Během roku 2007 free-hotspot.com plánuje instalaci několika stovek bezplatných hotspotů na území celé České republiky . Z tohoto důvodu byla navázána spolupráce  s místní společností   MIPECOM s.r.o. v Praze, která bude zabezpečovat lokální instalace a poskytovat služby všem majitelům hotspotů v České republice.

Témata článku: Česká republika, Vhodný uživatel, Správný rozvoj, Správný čas

1 komentář

Nejnovější komentáře

  • labaut 20. 9. 2007 10:30:29
    instalace je zdarma, zapojeni za 5 000 :-D. + doprava :-D
Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?