Free-hotspot.com instaluje bezplatné WIFI Hotspoty

Dublin, Irsko – 18. prosince 2006 - free-hotspot.com, zřizovatel největší evropské sítě bezplatných hotspotů, dnes oznámil zahájení rozsáhlé kampaně k instalaci bezplatného WIFI zařízení na území celé České republiky. Společnost je odborníkem na zajišťování bezdrátového internetového přístupu, který je plně hrazen inzercí a může tak být bezplatně nabízen jak zákazníkovi, tak majiteli zařízení (hotel, restaurace atd) kde bude hotspot instalován.
Free-hotspot.com instaluje bezplatné WIFI Hotspoty

Joe Brunoli, vicepresident pro rozvoj trhu společnosti free-hotspot.com  vysvětluje:

„Internetový trh v České republice roste téměř čtyřikrát rychleji než v ostatních zemích Evropy a severní Ameriky. Cítíme, že je vhodný čas nabídnout českému uživateli WIFI, stejně tak jako mnoha turistům a  podnikatelům na služebních cestách v České republice  bezplatný přístup k internetu, který budou moci během svého pobytu využít.“

Brunoli věří, že “business model” společnosti free-hotspot.com je obzvlášť vhodný pro český trh. “Rozmach internetu v České republice nastává právě v době kdy uživatel WIFI odmítá za používání  internetu platit.” vysvětluje Brunoli. “Naše řešení, které zaznamenalo nebývalý úspěch v ostatních zemích Evropy, je postaveno na filozofii  nabídky správného produktu ve správný čas a my věříme, že Česká republika je tím „správným místem”, dodává Brunoli.

Během roku 2007 free-hotspot.com plánuje instalaci několika stovek bezplatných hotspotů na území celé České republiky . Z tohoto důvodu byla navázána spolupráce  s místní společností   MIPECOM s.r.o. v Praze, která bude zabezpečovat lokální instalace a poskytovat služby všem majitelům hotspotů v České republice.

Diskuze (1) Další článek: „Čokoládový“ MP3 přehrávač od LG

Témata článku: Správný rozvoj, Vhodný uživatel, Správný čas, Česká republika

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší