Free-hotspot.com a Truphone uzavírají smlouvu umožňující nízkonákladové telefonovaní v Evropě

Dublin, Irsko – 13. února 2007: free-hotspot.com, největší provozovatel sítě bezplatných hotspotů dnes oznámil uzavření smlouvy se společností Truphone, provozovatelem mobilního telefonování VoIP (telefonování přes internet). Spolupráce umožní majitelům nejnovějších mobilních telefonů vybavených Wi-fi, telefonování bez jakýchkoli dalších poplatků ze stále se rozšiřující sítě free-hotspot.com, k dnešnímu dni čítající 700 Wi-Fi přípojných míst ve 14 zemích Evropy.
Free-hotspot.com a Truphone  uzavírají smlouvu umožňující nízkonákladové telefonovaní v  Evropě

“Tato nabídka společně s nízkými internetovými poplatky za telefonování společnosti Truphone zajistí našim uživatelům skutečně výrazné úspory“, říká Brandon Meyers, Vice-President pro marketing a dodává:“ Těší nás, že jsme tímto mohli uspokojit vysokou poptávku našich klientů a že můžeme zajistit snadné nízkonákladové telefonování ze všech našich hotspotů.“

Bezplatný software společnosti Truphone umožní využití  Wi-Fi mobilních telefonů  jako je Nokia E60, E61a N-80ie k bezplatnému telefonování či telefonování za internetové poplatky (VoIP telefonovaní) a to prostřednictvím Wi-Fi připojení. Pokud se mobilní telefón nebude nacházet  v dosahu Wi-Fi, automaticky začne pracovat na bázi klasického mobilního telefonu, což znamená, že uživatel potřebuje pouze jeden mobil. Spolupráce se společností Truphone umožní uživatelům velmi snadné  připojení k internetu a telefonování zdarma či za internetové poplatky pokud se budou nacházet v dosahu certifikovaných hotspotů Wi-Fi společnosti free-hotspot.com .

Chris Isaacs,  ředitel pro rozvoj trhu společnosti Truphone zdůrazdňuje: “ Pro naše klienty  je využívání služeb free-hotspot.com nesmírně jednoduché a bezproblémové  a fakt, že je free-hotspot.com dostupný ve 14 zemích Evropy pouze rozšiřuje našim klientům spektrum možností jakými  lze telefonovat během cest.

Témata článku: Software, Internet, Wi-Fi Hotspot, Mobilní telefony klasické, Mobilní telefony nokia klasické, Dosah, Vysoký dosah, Snadná cesta, Bezplatné využívání

1 komentář

Nejnovější komentáře

  • j 4. 5. 2007 13:17:33
    u
Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí