fotbal.idnes.cz

iDNES rozšiřuje své sportovní zpravodajství o nový specializovaný fotbalový server na adrese fotbal.idnes.cz
fotbal.idnes.cz
iDNES rozšiřuje své sportovní zpravodajství o nový specializovaný fotbalový server na adrese fotbal.idnes.cz

Dne 1. února 2001 se na sportovním ostrově portálu iDNES objeví nové stránky specializovaného serveru, který se detailně zaměřuje na sportovní odvětví fotbal. Server bude přinášet aktuální on-line zpravodajství z českých i evropských fotbalových soutěží, pohárových i mezinárodních utkání, podrobné statistiky, exkluzivní komentáře i fanouškovské stránky.

Zpravodajství

Součástí zpravodajství budou on-line reportáže ze zápasů 1. fotbalové ligy, evropských pohárů a reprezentace, aktuální články od redaktorů iDNES, regionálních zpravodajů, i ze servisu agentur ČTK, Reuters, AP. Dále monitor zahraničního tisku a předních fotbalových serverů

Statistiky

Prvoligová databanka generuje nejrychlejší statistiky, údaje budou během on-line reportáží průběžně aktualizovány, a se závěrem zápasů okamžitě započítávají do dlouhodobých přehledů.

Server nabídne i vizitky fotbalistů, kteří hrají v klubech české fotbalové ligy. Ve spolupráci s řadou trenérů a jiných expertů redaktoři iDNES a MF DNES sepsali stručné hodnocení herního stylu více než tří set ligových fotbalistů.

Exkluzivní reportáže

Čtyři komentátoři se budou střídat v komentování aktuálního dění ve světě fotbalu. Jozef Chovanec, Pavel Kuka, Milan Luhový a Ladislav Vízek si budou sami dle vlastního uvážení volit témata, o nichž budou jednou za měsíc psát. Komentátoři se budou střídat tak, aby každý týden byl v jejich společné rubrice jeden nový článek.

Pro každého komentátora bude otevřena jedna diskusní skupina (chat), kde mohou čtenáři reagovat na aktuální texty.

Fanouškovské stránky

Server www.fotbalek.cz si založili a spravují sami fanoušci, kteří se před časem seznámili na diskusním chatu na stránkách iDNES. Od 1. února se tento web stává nezávislou součástí serverů z rodiny iDNES.

Skupina dobrovolných spolupracovníků pod dohledem redakční rady Fotbálku.cz připravuje články s tematikou fotbalového fandovství. V rubrikách Jdeme na fotbal, Lepší než doma, Byl jsem při tom apod. píší o zázemí na fotbalových stadionech, představují sportovní bary, sdělují si zážitky z cest na fotbal do zahraničí atd. Tímto svým charakterem nabízí stránky zajímavou alternativu k práci profesionálů na serveru fotbal.idnes.cz. Servery fotbal.idnes.cz a fotbalek.cz budou navzájem propojeny řadou odkazů, aby čtenář mohl pohodlně přecházet z jedněch stránek na druhé a zpět.

Společnost MAFRA, a.s. je vydavatelem deníku Mladá fronta DNES, který je již řadu let titulem s nejobsáhlejší redakční i inzertní částí, s nejvyšším nákladem a s největším počtem čtenářů.

Od roku 1998 je i vydavatelem internetového on-line magazínu iDNES, který se během dvou let stal nejnavštěvovanějším zpravodajským severem na českém internetu. Součástí rodiny serveru iDNES jsou i inzertní databáze, cestovatelský server, autokatalog, kulturní informační servis KIS, regionální server Praha, elektronický obchod. V lednu 2001 vstoupila společnost MAFRA, a.s. do společnosti Mobil Media a.s., která je vydavatelem technického zpravodajství Mobil.cz, provozovatelem největšího herního portálu BonusWeb.cz, diskusního e-mailového serveru Pandora.cz a on-line inzertní server Jarmark.cz.

Od loňského roku provozuje televizní agenturu TVD.

Váš názor Další článek: Trvá vám dlouho kopírování z Windows 2000 na NT server?

Témata článku: Největší fanoušek, Kuka, Nezávislý titul, Součást, Herní řada, Cestovatelský web, Sever, Herní zážitek, Nová součást, Mezinárodní agentura


Určitě si přečtěte

10 věcí, které nás štvou na Windows 10 a bohužel asi jen tak nepřestanou

10 věcí, které nás štvou na Windows 10 a bohužel asi jen tak nepřestanou

** Windows 10 je na trhu 5 let, ale pořád má velké rezervy ** Ani desátá velká aktualizace, která vyjde na podzim, je nevyřeší ** Štvou nás Windows Update, Store, Nastavení atd.

Lukáš Václavík | 146

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

Zahodil jsem Windows, přešel na Linux a nezbláznil se z toho

** Měsíc jsem se nedotkl Windows a byl závislý jen na Linuxu ** Jaká byla pozitiva a negativa přechodu? ** Se kterými aplikacemi jsem (ne)zápasil a které bych doporučil?

Lukáš Václavík | 242

Jak uložit dokument z Wordu, aby vydržel celé roky? Je to těžší než cesta na Mars

Jak uložit dokument z Wordu, aby vydržel celé roky? Je to těžší než cesta na Mars

** Jak uložit soubory, aby vydržely vnoučatům? ** A co kdyby měly přečkat celá staletí? ** Teď se o to pokouší GitHub a je to oříšek i pro lingvisty

Jakub Čížek | 120


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 8 000 Kč

Test bezdrátových headsetů

Linux i pro začátečníky

Jak surfovat anonymně