Fornetti Slovensko řídí ERP systém QAD Enterprise Applications

Fornetti Slovensko řídí ERP systém QAD Enterprise Applications

Minerva oznamuje, že výrobce mražených pekárenských polotovarů, Fornetti Slovakia, spol. s r.o. zvolil ERP systém QAD Enterprise Applications pro plánování podnikových zdrojů ve svém výrobním závodě. Fornetti Slovakia zaměstnává 200 pracovníků a její sortiment tvoří mražené předkynuté slané a sladké výrobky. Podnikání Fornetti funguje na systému franchise kromě Slovenska také v Čechách, Německu, Maďarsku, Polsku, Rumunsku a Chorvatsku.

Po studii řešení s definováním procesů oblastí implementace a harmonogramu, kterou vypracovala Minerva Slovensko, bylo rozhodnuto o implementaci systému. Cílem zavedení QAD Enterprise Applications je pokrytí a zpřehlednění oblastí výroby, financí, distribuce a personalistiky. V další etapě, která je plánovaná na příští rok, bude zavedené řešení čárových kódů do procesů distribuce, dále modul pro Řízení lidských zdrojů, řízení velkoskladu zabezpečí modul QAD Warehousing a obchodní zástupci v terénu budou využívat SFA Hamilton pro obchodní a marketingovou činnost.

Společnost MINERVA je výhradním poskytovatelem podnikových aplikací firmy QAD v ČR a SR a působí také jako distributor QAD ve východní Evropě

Minerva je organizace úzce orientovaná na zákazníka, která pomáhá výrobním a distribučním společnostem zlepšit jejich celkové řízení podniku s větší efektivností, kontrolou a produktivitou implementací informačních systémů. Minerva je schopna svým zákazníkům nabídnout veškeré služby od instalace softwaru a poradenství až po systémovou integraci a e-business řešení světové třídy. Dlouholeté zkušenosti na trhu plánovaní podnikových zdrojů (ERP) a více než 100 společností užívajících informační systém QAD Enterprise Applications (dříve MFG/PRO) v České republice, na Slovensku, v Rusku, na Ukrajině a v Litvě potvrzují, že spokojenost zákazníka je pro Minervu závazkem. Více informací naleznete na www.minerva-is.eu.

Váš názor Další článek: Sunbird a Lightning 0.9: organizace času v podání Mozilly

Témata článku: Lidské zdroje, Minerva, Lidský pracovník, Ukrajina, Slovensko, Etapa, Lidský zdroj, Hamilton


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Test 9 bezdrátových reproduktorů

Jak ovládnout Instagram

Test levných 27" herních monitorů

Jak se zbavit nepotřebných věcí na internetu