Foodpanda působí již ve 40 zemích

Foodpanda působí již ve 40 zemích

Online platforma pro objednávání jídla Foodpanda se od začátku svého fungování rozšířila do 40 zemí, což představuje 100% nárůst oproti minulému roku. Foodpanda je se svými více než 22 000 spolupracujícími restauracemi celosvětovou jedničkou v oblasti online objednávání jídla.

Mezi zeměmi, do nichž Foodpanda/Hellofood expandovala během prvních dvou měsíců letošního roku, jsou Alžírsko, Ázerbajdžán, Bulharsko, Chorvatsko, Libanon, Srbsko, Kazachstán a Uganda. Další země budou následovat v dalších měsících tohoto roku. Foodpanda/Hellofood byla založena v květnu 2012 a ještě před jedním rokem působila pouze ve 20 zemích. Start-up, který byl založen v Berlíně, je nejrychleji rostoucí společností, která je součástí portfolia Rocket Internet.

„Jsme globální společností a rychlá penetrace nových trhů nám dává tržní výhodu. Náš rychlý růst je důkazem toho, že náš byznys funguje a že naši zákazníci využívají benefitů, které jim nabízíme. V jednotlivých zemích máme úžasné týmy a budeme nadále vynakládat co největší úsilí, abychom umožnili i lidem v dalších zemích využívat našich služeb”, říká Ralf Wenzel, Global Managing Director společnosti Foodpanda/Hellofood.

Foodpanda/Hellofood nedávno získala 48 mil. dolarů v podobě venture kapitálových fondů od skupiny investorů, mezi nimi AB Kinnevik a Phenomen Ventures.

První testy technologie Nvidia Battery Boost ukazují o 42 % delší výdrž

Témata článku: Objednávání, Uganda, Start Up, Start-up, Rocket, První start-up, Benefit

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší