Firma Blue Pixel představuje Handywalk, mapy pro běžný mobil

Brno, 22. června 2006: Společnost Blue Pixel, s.r.o., zabývající se vývojem internetových a mobilních aplikací, uvedla na trh řešení Handywalk (www.handywalk.cz), technologii uživatelsky přívětivých map na běžném mobilním telefonu.
Firma Blue Pixel představuje Handywalk, mapy pro běžný mobil

„Řešením mobilních map v podobě Java aplikace přináší naše společnost tuto službu uživatelům prakticky bez ohledu na kvalitu jejich telefonního přístroje.“, uvádí Pavel Knapp, projektový ředitel firmy Blue Pixel, a pokračuje: „Mobilní mapy se tak stávají užitečnou a prakticky použitelnou službou pro obrovskou skupinu uživatelů.

 

Řešení Handywalk je přímo určeno pro využití v rámci marketingových aktivit třetích stran pod jejich značkou. „Mapy na mobilu se nyní konečně mohou stát zajímavou součástí reklamních akcí firem zaměřených na masový trh.“, zdůrazňuje David Řeháček, obchodní ředitel firmy, a dodává: „Na rozdíl od ostatních reklamních aplikací na mobilu, například her, mají mobilní mapy zásadně větší přidanou hodnotu a cílovou marketingovou značku podporují dlouhodobě.

 

Aplikace Handywalk funguje na běžném mobilním telefonu s podporou Java, nejsou vyžadovány tzv, „chytré“ telefony.

 

Handywalk podporuje tyto funkce:

 

·         Zobrazení mapy (České republiky, v případě potřeby libovolného jiného území v závislosti na dostupnosti mapovách podkladů) v různých úrovních přiblížení včetně plynulého posunu ve směru světových stran

·         Přepínání mezi klasickou mapou a ortofotomapou (letecké snímky)

·         Měření vzdálenosti mezi dvěma body na mapě

·         Zobrazení GPS souřadnice daného místa na mapě a hledání místa podle GPS souřadnice

·         Hledání ulic/míst a zobrazení na mapě

·         Zobrazení nejbližších objektů (bankomaty, čerpací stanice, hotely)

 

 

Více informací o řešení Handywalk, technologii uživatelsky přívětivých map na běžném mobilním telefonu, naleznete na www.handywalk.cz.

 

V případě zájmu o další informace, prosíme, kontaktujte:

 

Pavel Knapp, Blue Pixel, s.r.o.                         

projektový ředitel                                         

Kabátníkova 2, 602 00 Brno                            

e-mail: pavel.knapp@bluepixel.cz   tel.: 777 575 545                       

 

O technologii Handywalk

Handywalk (www.handywalk.cz) je původní řešení uživatelsky přívětivých map na běžném mobilním telefonu, jehož autorem je firma Blue Pixel, s.r.o. (www.bluepixel.cz)  Handywalk je název mobilního řešení, nikoli jméno aplikace určené koncovým uživatelům. Finální aplikace pro běžného uživatele je vždy připravována ve spolupráci s partnerem a je šířena pod jeho obchodní značkou.

 

O společnosti Blue Pixel, s.r.o.

Společnost Blue Pixel je ryze česká firma poskytující zákazníkům ucelená řešení v oblastech publikování na Internetu, e-commerce, aplikací pro mobilní telefony a poradenství v internetovém marketingu a obecně efektivním využití Internetu pro podnikání. Veškeré služby jsou realizovány pod jednotící obchodní značkou RAYVERO.

Firma disponuje vlastními softwarovými řešeními: RAYVERO media pro snadné publikování na Internetu, RAYVERO business pro úspěšný prodej zboží na Internetu a RAYVERO mobile, řešení mobilních aplikací pro segmenty B2B i B2C.

Další informace naleznete na internetové adrese www.bluepixel.cz.

 

Váš názor Další článek: První testy GeForce 7600 GS pro AGP zveřejněny

Témata článku: Mapy, Čerpací stanice, GPS mapy

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší