Firemní notebook Dell kombinuje základní funkčnost s výjimečnou cenou

Notebook Dell Latitude D510 přináší mobilitu i malým a středním firmám.
Firemní notebook Dell kombinuje základní funkčnost s výjimečnou cenou

Praha, 11. srpna 2005 – Notebook Dell Latitude D510 je určen pro nejširší použití a poskytuje maximální produktivitu malým rostoucím firmám aniž by zatěžoval jejich rozpočty.

            Za cenu od 18 600,- Kč rozšiřuje Dell Latitude D510 počítačové možnosti malých a středních firem o mobilitu, spolehlivost, flexibilitu a výkon.

            „Americká ekonomika je poháněna inovativními malými firmami, které rychle adoptují technologie s přidanou hodnotou, zvláště ty, které jim pomohou rozšířit geografickou oblast jejich působení, optimalizovat využití zdrojů a zvýšit produktivitu práce,“ uvedl Frank Muehleman, viceprezident divize malých a středních firem společnosti Dell. „Dell se zavázal dodávat nákladově efektivní produkty, které přemění kancelářskou pracovní sílu na flexibilní a mobilní,“ dodal.

            Notebook Dell Latitude D510 může být vybaven procesorem Intel Pentium® M nebo Celeron® M a jeho hmotnost začíná na 2,3 kg[i]. Zákazníci si mohou notebook vybavit displejem XGA o úhlopříčce 14,1“ nebo 15“ a bezdrátovými síťovými kartami.

            Zpětná vazba od zákazníků a kvalita a spolehlivost výrobků Dell zaručují, že notebook Latitude D510 obstojí ve většině provozních prostředích. Šasi notebooku je vyrobeno z materiálu Dell Tri-metal™ a umožňuje notebooku přežít nástrahy mobilního používání. Utěsněná a vyztužená klávesnice je chráněna před prachem a politím, pohlcovač rázů Strike Zone™ chrání před poškozením pevný disk.

            Nepolevující zájem o poskytování výborné podpory notebooků a posilování vztahů se zákazníky společnosti Dell vynesl první místo ve čtvrtletní studii společnosti Technology Business Research „IT Buying and Customer Satisfaction Study“. Tuto vedoucí pozici si společnost Dell udržuje nepřetržitě už sedm let[ii].

            Dell poskytuje při nasazení nejnovějšího portfolia produktů Latitude podporu prostřednictvím jediného kontaktního místa. Tyto služby šetří čas a úsilí a umožňují zákazníkům použít své zdroje na dalších projektech. Více informací o Dell Latitude D510 a dalších noteboocích řady D najdete na adrese www.dell.com/latitude.

Technická specifikace notebooku Dell Latitude D510:

  • Procesor Intel® Pentium M 730 (1,6 GHz) nebo 740 (1,73 GHz) kombinovaný s chipsetem Intel 915 GM nebo procesor Celeron M 350 (1,3 GHz) kombinovaný s chipsetem Intel 910 GML
  • Výběr displej s úhlopříčkou 14,1 nebo 15 palců a rozlišením XGA (1040 x 768 px.)
  • Operační paměť od 256 MB do 1,28 GB 400 MHz SDRAM sdílená[iii]
  • Výběr z pevných disků 30, 40, 60 nebo 80 GB[iv]
  • Standardně interní síťové karty Intel PRO Wireless 2200 802.11 b/g. Volitelně interní síťová karta Dell Wireless 1370 802.11 b/g nebo Intel PRO Wireless 2915 802.11 a/b/g nebo Dell Wireless 1450 802.11 a/b/g , volitelně Dell Wireless Bluetooth 350

 

O společnosti Dell

 

Dell Inc. (NASDAQ: DELL) je spolehlivým dodavatelem a partnerem v oblasti IT s různorodým sortimentem, který nabízí úplné portfolio produktů a služeb přímo zákazníkům na celém světě. Dell navrhuje, staví a dodává inovativní, na míru sestavené systémy, které přinášejí zákazníkům mimořádnou hodnotu. Celkové výnosy společnosti za poslední rok činily 51,1 miliardy US$. Pro více informací o společnosti Dell a jejích produktech a službách navštivte www.dell.com.[i] Hmotnost notebooku D510 2,3 kg zahrnuje 14,1“ displej, čtyřčlánkovou baterii a cestovní modul v modulárním slotu. Váha notebooku se liší podle konfigurace a variability výroby.

[ii] Analýza trhu od společnosti TBR: Q4’04 Corporate IT Buying Behavior & Customer Satisfaction Study: Notebooks z 8. února 2005

[iii] Až 128 MB operační paměti může být v závislosti na velikosti operační paměti vyhrazeno na podporu grafiky.

[iv] U pevných disků znamená jeden GB 1 miliardu byte; skutečná kapacita záleží na uložených souborech a operačním systému a je vždy nižší.

Váš názor Další článek: Červ napadnul počítače CNN a New York Times

Témata článku: Notebooky, GM, Element, Dell Latitude, Malá spolehlivost


Určitě si přečtěte

Co zabírá nejvíce místa na disku? Těchto 10 nástrojů odhalí největší žrouty dat

Co zabírá nejvíce místa na disku? Těchto 10 nástrojů odhalí největší žrouty dat

** Je vhodné jednou za čas zanalyzovat, co vám leží na disku ** Poradíme vám nástroje, kterými zjistíte, jaká data uchováváte ** Podle výsledků můžete optimalizovat svá data či úložiště

Karel Kilián | 49

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 34Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF