Fincom.Net představuje nové služby systému UBTS

11. září 2001
Tým iPaqu k pronajmutí
ManagedShop a eSupplier nabízejí dodavatelům novou úroveň e-commerce aktivit, přičemž rozšiřují již existující služby v rámci UBTS
Fincom.Net představuje nové služby systému UBTS

Praha, 5. září 2001 – Fincom.Net a.s., společnost skupiny Fincom Group zaměřující se na e-business služby, dnes představila dvě nové funkcionality svého systému UBTS (Universal Business Transaction System), určeného pro podporu obchodních a marketingových e-commerce transakcí. Služby ManagedShop, určené k rozšíření prodejního kanálu prostřednictvím dealerské sítě, a eSupplier, určené k doplňování existující nabídky prodejce o produkty různých výrobců, rozšiřují již stávající služby UBTS jako např. eCatalogue, PublicShop, PrivateShop nebo eChannel.

 

ManagedShop přináší  dealerům rychlé otevření elektronického obchodu prostřednictvím portfolia produktů dodavatele, což umožňuje expanzi jejich obchodní činnosti. S využitím služeb ManagedShop může dealer nabídnout produkty dodavatele pod svým logem a oslovit touto nabídkou své zákazníky. Typické nasazení služeb ManagedShop je rozšíření prodejního kanálu a navázání řízeného prodeje prostřednictvím dealerů. Zákazník může v rámci tohoto prodejního kanálu nejen nakupovat, ale také sledovat stav vyřizovaných objednávek.

 

Služba eSupplier přináší rozšíření služby PrivateShop. Prodejce může pomocí služby eSupplier přejímat produkty různých výrobců a doplňovat jimi svou nabídku a to jak veřejnou, tak i privátní. Typické nasazení služeb eSupplier je rozšíření prodejního kanálu, vytváření speciálních nabídek nebo vybudování elektronického tržiště. Mezi nejzajímavější funkce služby eSupplier patří Katalog produktů a služeb, Konfigurátor produktů a služeb, vytváření Individualizovaných nabídek, Statistiky atd. Prostřednictvím doplňkové služby mohou být zákazníci informováni o aktuálních obchodních a marketingových aktivitách přes SMS zprávy.

 

Nově představované služby ManagedShop a eSupplier jsou přínosem pro zefektivnění a zrychlení distribuce služeb a materiálu ve specifických průmyslových odvětvích, např. v IT, elektrotechnice, spotřebním materiálu, strojírenství, stavebnictví a řadě dalších oborů.

 

V souvislosti s uvedením nových služeb systému UBTS navázala firma Fincom.Net spolupráci se společností Compaq Computer. Prodejní partneři využívající systém UBTS mohou nyní převzít nejprodávanější část portfolia produktů značky Compaq a nabízet je prostřednictvím svých webových stránek nebo do nabídky zařadit i produkty dalších společností využívajících systém UBTS, jako je např. Expert & Partner, Microcom nebo Český Telecom. Firma Compaq hodlá využívat nových služeb UBTS především k rozšíření svého elektronického prodejního kanálu CompaqPlus do oblasti nových vertikálních projektů.

 

„Společnost Fincom.Net rozšiřuje portfolio služeb UBTS o dvě důležité aplikace, které významným způsobem vylepšují možnosti dealerů v oblasti e-commerce,“ řekl Milan Nedvěd, generální ředitel Fincom.Net. “O tom, že nové služby splňují všechny požadavky zákazníků na řízení elektronického dealerského řetězce, svědčí i aktuální zapojení firem Compaq a Expert & Partner do tohoto projektu.“

 

Nově představené služby nabízejí zákazníkům Fincom.Net vyšší úroveň e-commerce transakcí prováděných prostřednictvím systému UBTS. Ten je v současnosti  založen na 6 hlavních službách:

·        eCatalogue – možnost tvorby vlastního katalogu produktů, včetně konfigurátoru jednotlivých položek nabídky, možnosti tvorby referencí a novinek a tvorby cen

·        PublicShop – možnost tvorby vlastního obchodu s katalogem produktů včetně konfigurátoru jednotlivých položek nabídky.

·        PrivateShop – umožňuje jak vytváření veřejných nabídek, tak i tvorbu individualizovaných nabídek pro jednotlivé zákazníky nebo zákaznické skupiny s odlišnými nákupními podmínkami.

·        eChannel – možnost využívání všech nástrojů služeb Catalogue, PublicShop, PrivateShop, včetně začlenění distribučního kanálu do internetového obchodního procesu.

·        ManagedShop

·        eSupplier

   

 

O Fincom Group

 

Fincom Group představuje skupinu tří samostatných akciových společností s českým kapitálem, které zaujímají přední postavení  na středoevropském trhu s informačními a komunikačními technologiemi a službami. Skupina Fincom Group je tvořena firmami Fincom International, Fincom.Net a Fincom-Materna Communications. Fincom International se soustřeďuje na datové komunikace, je dodavatelem populárních faxmodemů značky Microcom. Fincom.Net, e-business část Fincom Group,  vyvíjí, provozuje a poskytuje formou outsourcingu systém UBTS,  který umožňuje ve společnostech efektivně podporovat obchodní a marketingové e-commerce transakce. Fincom - Materna Communications působí jako poskytovatel služeb v oblasti mobilních datových komunikací.

 

Fincom Group vedle  výsadní  pozice na českém a slovenském trhu posiluje také své postavení na trzích v Maďarsku a Polsku.  V současné době dále expanduje se svými produkty především do Řecka,  Chorvatska, Bosny a Hercegoviny a do zemí Středního východu.

 

Pro více informací prosím kontaktujte:

 

Veronika Ruferová                                                                 Miroslav Fribert

Fincom Group                                                                        Myr Communication

SNP 493                                                                                Drahobejlova 52

500 03 Hradec Králové                                                          190 00  Praha 9

tel.: +420-49-55 00 111                                                         tel.: +420-2-66 31 73 61

fax: +420-49-55 00 122                                                         fax: +420-2-66 31 73 62

e-mail: vruferova@fincomint.com                                            e-mail: miroslav@myr.cz

Web: www.fincomgroup.net                                                   Web: www.myr.cz

Váš názor Další článek: Tým iPaqu k pronajmutí

Témata článku: Dealer, Jednotlivá transakce, Nbsp, E-Commerce


Určitě si přečtěte

Kutil sestrojil unikátní počítač, který pracuje pouze na bázi vody

Kutil sestrojil unikátní počítač, který pracuje pouze na bázi vody

** Kutil vytvořil unikátní vodní počítač ** Jedná se o skvělou ukázku využití analogových technologií pro sestrojení digitálního počítače ** Součástí systému je i vodní „tranzistor“

Karel Javůrek | 10

Při tragické nehodě Tesly Model 3 byl zapnutý autopilot. Neudělal nic, ukázalo vyšetřování

Při tragické nehodě Tesly Model 3 byl zapnutý autopilot. Neudělal nic, ukázalo vyšetřování

** V březnu došlo k tragické nehodě Tesly Model 3 ** NTSB vydala předběžnou vyšetřovací zprávu ** V okamžiku havárie jel vůz v režimu Autopilota

Karel Kilián | 120

Jak funguje největší akumulátor v Česku: podívejte se do elektrárny Dlouhé Stráně

Jak funguje největší akumulátor v Česku: podívejte se do elektrárny Dlouhé Stráně

** Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé stráně je obdivuhodné technické dílo ** Stejná turbína vyrábí elektřinu i tlačí vodu zpět do horního jezera ** Strojovna elektrárny je zabudována v podzemí

David Polesný | 40Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test Wi-Fi mesh

Nejlepší hodinky pro všechny aktivity

Důležité aplikace na cesty

Jak streamovat video na Twitch