FAYN je nejpoužívanější službou volání přes Internet v ČR

Brno, 1. září 2006 – FAYN (www.fayn.cz) – nejjednodušší služba pro volání přes Internet - je podle aktuální studie společnosti Digimark (www.digimark.cz) nejpoužívanější komerční VoIP službou v Česku.
FAYN je nejpoužívanější službou volání přes Internet v ČR

Ze studie vyplývá, že FAYN je s velkým náskokem nejpoužívanější komerční službou pro telefonování přes Internet (VoIP) v Česku. Žádná z ostatních VoIP služeb přitom nedosahujíe ani poloviny množství zákazníků, kteří telefonují přes Internet se službou FAYN.

 

Služba FAYN aktuálně eviduje přes deset tisíc telefonních účtů, což je více než čtyřnásobný nárůst ve srovnání se stejným obdobím loňského roku. Nárůst nových zákazníků se přitom neustále zrychluje.

 

„Výsledky studie potvrzují naše vlastní odhady o stavu českého trhu volání přes Internet,“ komentuje Dalibor Kaláb, jednatel společnosti FAYN Telecommunications, provozovatele služby FAYN. „Prokazují, že naši zákazníci oceňují tradičně spolehlivou službu a osobní péči, která je jim věnována,“ doplňuje.

 

Ve srovnání s bezplatnými službami nabízí FAYN telefonní číslo v běžném tvaru jako s pevnou linkou pro jakoukoliv oblast v ČR, garantovanou dostupnost a technickou podporu v češtině. Aktivace služby a její používání je přitom pro zákazníka zdarma, platí se pouze nízké poplatky za volání.

 

Studie společnosti Digimark je založena na kvantitativním průzkumu trhu, který proběhl koncem května 2005 a kterého se zúčastnilo 2479 respondentů z českých firem. Studie se zaměřila na oblast IP telefonie, jejího využívání a potenciálu rozvoje v českých firmách.


 

Pro více informací kontaktujte:

Dalibor Kaláb, jednatel FAYN Telecommunications s.r.o. Nám. 28. dubna 48, 635 00 Brno – Bystrc Tel.: +420 840 111 117, Fax: +420 546 122 112 E-mail: dalibor.kalab@fayn.cz, Internet: www.fayn.cz

 


O společnosti FAYN.CZ, s.r.o.

FAYN Telecommunications s.r.o. je 1. českým VoIP (Voice over IP) operátorem. Od roku 2002 se soustředí výhradně na přenos hlasu prostřednictvím IP sítí (VoIP). Je lídrem trhu: jako 1. v ČR uvedl kompletní nabídku VoIP služeb, jako 1. srazil paušální poplatek za neomezené volání na pevné linky pod 300 Kč, odboural poplatky za aktivaci služeb a paušální poplatky a nevyžaduje žádné písemné smlouvy nebo minimální plnění.

 

Témata článku: Internet, Default

Aktuální číslo časopisu Computer

Nový seriál o programování elektroniky

Otestovali jsme 17 bezdrátových sluchátek

Jak na nákup vánočních dárků ze zahraničí

4 tankové tiskárny v přímém souboji