Fast50: Logos patří dlouhodobě k nejrychleji rostoucím technologickým firmám

Konzultační a technologická společnost Logos, přední český dodavatel IT řešení, byla vyhlášena druhou nejrychleji rostoucí technologickou firmou v České republice v hodnocení Fast50 realizovaném společností Deloitte.
Fast50: Logos patří dlouhodobě k nejrychleji rostoucím technologickým firmám

Praha, 13. října 2005 – Konzultační a technologická společnost Logos, přední český dodavatel IT řešení, byla vyhlášena druhou nejrychleji rostoucí technologickou firmou v České republice v hodnocení Fast50 realizovaném společností Deloitte. V rámci hodnocení účastníků ze zemí celé střední Evropy se umístila na excelentním pátém místě. Do žebříčku Fast50 se přitom zařadila popáté v řadě. Za poslední tři roky se vždy umístila mezi prvními deseti firmami ze středoevropského regionu.

V rámci žebříčku Fast50 se hodnotí růst obratu za posledních pět let. Společnost Logos za toto období dosáhla růstu 1086 procent. „Společnosti Logos se daří každým rokem zvýšit obrat o více než 40 procent. Strategie postavená na dlouhodobě udržitelném růstu se ukazuje jako správná cesta. Podobným tempem plánujeme růst i v následujících dvou letech,“ dodal ředitel společnosti Logos Pavel Šťovíček.

Za růstem obratu leží zejména velké projekty pro bankovní sektor – Komerční banku, Živnostenskou banku a ČSOB,dále pak pro finanční instituce jako Česká pojišťovna a ŠkoFin nebo telekomunikační firmy jako Eurotel. Dlouhodobý růst společnosti Logos umožnil otevřený přístup ke klientům, kdy je prosazována oboustranná dlouhodobá spokojenost před okamžitým ziskem.

Výrazný růst obratu společnosti s sebou přinesl také další rozvoj v oblasti lidských zdrojů. Logos dnes zaměstnává přes 220 odborníků, což je nárůst o více než třetinu oproti měsíci říjnu minulého roku.


Co je Technology Fast 50?

Každoroční hodnocení posuzuje v pětiletém období nárůst výnosů společností v šestnácti zemích středoevropského regionu — Albánii, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, České republice, Estonsku, Chorvatsku, Litvě, Lotyšsku, Maďarsku, Makedonii, Moldavsku, Polsku, Rumunsku, Slovinsku, Slovensku, Srbsku a Černé Hoře. Ocenění se udílejí v kategoriích Technology Fast Companies a Rising Stars.

O společnosti Logos

Logos je konzultační a technologická společnost, přední český dodavatel IT služeb. Poskytuje zejména konzultační služby, softwarová řešení, mobilní aplikace a služby managementu kvality včetně testování. Jejími klienty jsou přední společnosti z oblasti bankovnictví a financí, telekomunikací a utilit, státní správy a samosprávy, průmyslu, obchodu a služeb.

Společnost Logos byla založena v roce 1994 a dnes zaměstnává více než 200 pracovníků. Logos je držitelem certifikátů Microsoft Gold Certified Partner, Oracle Partner Network Member a iForce Parner společnosti Sun, které zaručují klientům vysokou kvalitu dodávaných služeb. Mezi nejvýznamnější korporátní zákazníky patří mimo jiné Česká pojišťovna, Eurotel, Komerční banka, Škoda Auto a Živnostenská banka. Mezi nejvýznamnější zákazníky z oblasti veřejné správy patří agentura CzechTrade, Ministerstvo dopravy ČR, Ministerstvo obrany ČR a Ministerstvo vnitra ČR.

V roce 2005 byla společnost Logos vyhlášena pátou nejrychleji rostoucí společností ve střední a východní Evropě a zároveň druhou nejrychleji rostoucí technologickou společností v České republice - dle žebříčku Fast50 společnosti Deloitte Touche.

Společnost Logos je partnerem Nadace Národní Galerie. Více se o společnosti Logos dozvíte na www.logos.cz.

Témata článku: Microsoft, Deloitte, Fast, Rising, Stars

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky