Fast50: Logos patří dlouhodobě k nejrychleji rostoucím technologickým firmám

Konzultační a technologická společnost Logos, přední český dodavatel IT řešení, byla vyhlášena druhou nejrychleji rostoucí technologickou firmou v České republice v hodnocení Fast50 realizovaném společností Deloitte.
Fast50: Logos patří dlouhodobě k nejrychleji rostoucím technologickým firmám

Praha, 13. října 2005 – Konzultační a technologická společnost Logos, přední český dodavatel IT řešení, byla vyhlášena druhou nejrychleji rostoucí technologickou firmou v České republice v hodnocení Fast50 realizovaném společností Deloitte. V rámci hodnocení účastníků ze zemí celé střední Evropy se umístila na excelentním pátém místě. Do žebříčku Fast50 se přitom zařadila popáté v řadě. Za poslední tři roky se vždy umístila mezi prvními deseti firmami ze středoevropského regionu.

V rámci žebříčku Fast50 se hodnotí růst obratu za posledních pět let. Společnost Logos za toto období dosáhla růstu 1086 procent. „Společnosti Logos se daří každým rokem zvýšit obrat o více než 40 procent. Strategie postavená na dlouhodobě udržitelném růstu se ukazuje jako správná cesta. Podobným tempem plánujeme růst i v následujících dvou letech,“ dodal ředitel společnosti Logos Pavel Šťovíček.

Za růstem obratu leží zejména velké projekty pro bankovní sektor – Komerční banku, Živnostenskou banku a ČSOB,dále pak pro finanční instituce jako Česká pojišťovna a ŠkoFin nebo telekomunikační firmy jako Eurotel. Dlouhodobý růst společnosti Logos umožnil otevřený přístup ke klientům, kdy je prosazována oboustranná dlouhodobá spokojenost před okamžitým ziskem.

Výrazný růst obratu společnosti s sebou přinesl také další rozvoj v oblasti lidských zdrojů. Logos dnes zaměstnává přes 220 odborníků, což je nárůst o více než třetinu oproti měsíci říjnu minulého roku.


Co je Technology Fast 50?

Každoroční hodnocení posuzuje v pětiletém období nárůst výnosů společností v šestnácti zemích středoevropského regionu — Albánii, Bosně a Hercegovině, Bulharsku, České republice, Estonsku, Chorvatsku, Litvě, Lotyšsku, Maďarsku, Makedonii, Moldavsku, Polsku, Rumunsku, Slovinsku, Slovensku, Srbsku a Černé Hoře. Ocenění se udílejí v kategoriích Technology Fast Companies a Rising Stars.

O společnosti Logos

Logos je konzultační a technologická společnost, přední český dodavatel IT služeb. Poskytuje zejména konzultační služby, softwarová řešení, mobilní aplikace a služby managementu kvality včetně testování. Jejími klienty jsou přední společnosti z oblasti bankovnictví a financí, telekomunikací a utilit, státní správy a samosprávy, průmyslu, obchodu a služeb.

Společnost Logos byla založena v roce 1994 a dnes zaměstnává více než 200 pracovníků. Logos je držitelem certifikátů Microsoft Gold Certified Partner, Oracle Partner Network Member a iForce Parner společnosti Sun, které zaručují klientům vysokou kvalitu dodávaných služeb. Mezi nejvýznamnější korporátní zákazníky patří mimo jiné Česká pojišťovna, Eurotel, Komerční banka, Škoda Auto a Živnostenská banka. Mezi nejvýznamnější zákazníky z oblasti veřejné správy patří agentura CzechTrade, Ministerstvo dopravy ČR, Ministerstvo obrany ČR a Ministerstvo vnitra ČR.

V roce 2005 byla společnost Logos vyhlášena pátou nejrychleji rostoucí společností ve střední a východní Evropě a zároveň druhou nejrychleji rostoucí technologickou společností v České republice - dle žebříčku Fast50 společnosti Deloitte Touche.

Společnost Logos je partnerem Nadace Národní Galerie. Více se o společnosti Logos dozvíte na www.logos.cz.

Váš názor Další článek: Odhady byly správné, Apple představil iPod s videem

Témata článku: Microsoft, Stars, Rising, Nejvýznamnější dodavatel, Slovinsko, Podobné hodnocení, Správný rozvoj, Deloitte, Komerční banka, Fast, Komerční let, Veřejná doprava, Moldavsko, Technologická společnost, Lidský pracovník, Růst, Veřejná galerie


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky