F-Secure Anti-Virus umí česky a můžete ho mít levněji!

11. října 2002
Invex: jaký byl letošní Linux Hall?
U příležitosti uvedení lokalizované české verze známého antivirového řešení F-Secure Anti-Virus připravila společnost AEC časově omezenou nabídku všech bezpečnostních a antivirových produktů společnosti F-Secure se slevou 15 %.
F-Secure Anti-Virus umí česky a můžete ho mít levněji!

Společnost AEC Data Security Company si dovoluje oznámit uvedení lokalizované verze programu F-Secure Anti-Virus 5.40. V minulosti bylo u předchozích verzí programu zvykem, že jej bylo možno zakoupit i v české verzi. Na lokalizaci poslední verze 5.x jsme si ale museli počkat snad nejdéle ze všech – téměř dva roky.

 

Současné načasování je ale více než dobré, protože kromě české verze populárního antivirového řešení byly vydány také programy F-Secure Policy Manager 5.10, F-Secure Anti-Virus Proxy a F-Secure Policy Manager Reporting Option 5.10.

 

Protože verze FSAV 5.40 není již tak úplně nová, zrekapitulujme si v krátkosti jen některé její výhody. Program byl výrazně přepracován. Navenek sice vypadá stejně, ale jádro systému bylo přebudováno tak, aby poskytovalo vyšší rychlost skenování souborů při menším zatížení počítače. Výraznou pomůckou administrátora je podpora skenovacích úkolů a přepracované uživatelské rozhraní. K lokalizované verzi je dodávána kompletní česká dokumentace a také je zde náš technický tým, který poskytuje podporu v českém jazyce.

 

V souvislosti s uvedením lokalizované verze FSAV připravila společnost AEC časově omezenou nabídku všech bezpečnostních a antivirových produktů F-Secure se slevou 15 %. Za výhodnou cenu tak nyní můžete získat F-Secure Anti-Virus (osvědčené antivirové programy), F-Secure VPN+ (řešení pro vytváření virtuálních privátních sítí), F-Secure SSH (software pro bezpečný vzdálený přístup do lokální sítě), F-Secure Distributed Firewall (osobní firewall pro ochranu jednotlivého počítače) nebo F-Secure File Crypto (program pro jednoduchou a transparentní ochranu uložených dat).

 

Sleva je platná v období od 1. října do 15. listopadu 2002.

 

Uvedenou slevu není možné kombinovat s ostatními slevami poskytovanými společností AEC.

 

V případě zájmu Vám s potěšením poskytneme další informace na obchodních odděleních naší brněnské a pražské pobočky. Můžete nás kontaktovat e-mailem: info@aec.cz nebo telefonicky na čísle + 420 541 235 466-7.

 

AEC – DATA SECURITY COMPANY (www.aec.cz, www.aec-security.com),

přední poskytovatel software a služeb v oblasti bezpečnosti dat a antivirové ochrany.

 

AEC je dodavatelem antivirových a bezpečnostní řešení světově známých společností Network Associates (McAfee,  Sniffer Technologies), F-Secure, Kaspersky Lab, Norman ASA, Panda Software, Sybari a ESET. Provozuje také certifikační autoritu TrustCert (www.trustcert.cz) a vyvíjí vlastní produkty pro šifrování a bezpečnost dat.

 

Kontakt:

Ing. Petr Nádeníček

AEC, spol. s r. o.

e-mail: petr.nadenicek@aec.cz

Váš názor Další článek: Invex: jaký byl letošní Linux Hall?

Témata článku: Software, Norman, Antivirový program, Brněnská pobočka


Určitě si přečtěte

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 22

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121

Výkon herního počítače za 139 Kč nebo i úplně zadarmo. Geforce Now startuje!

Výkon herního počítače za 139 Kč nebo i úplně zadarmo. Geforce Now startuje!

** Dlouhý betatest končí a nyní všichni mohou hrát přes internet ** Nemusíte žádné hry kupovat znovu. Jede to, co už máte v knihovnách na Steamu, Uplay, Battle.net a jinde ** Roční náklady odpovídají ceně jedné běžné hry

Tomáš Holčík | 68

Windows 10X už si můžete vyzkoušet. Novému systému Microsoft zjevně věří

Windows 10X už si můžete vyzkoušet. Novému systému Microsoft zjevně věří

** Windows 10X přijdou již ke konci roku ** Microsoft vydal emulátor, kde systém ukázal ** Vývojáři musí upravit své aplikace

Vladislav Kluska | 58Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky