Extrémní výsledky v nezávislém testu pro chassis switch ZyXEL MS-7206

Extrémní výsledky v nezávislém testu pro chassis switch ZyXEL MS-7206

Prestižní testy společnosti Tolly Group ukázaly, že firemní switch ZyXEL MS-7206 dosahuje nulové ztrátovosti, nízké latence a je šetrný k životnímu prostředí.

Firma ZyXEL Communications, světový lídr v poskytování řešení pro širokopásmové připojení, dnes oznámila, že její ethernetový modulární switch MS-7206 byl testován a hodnocen nezávislou testovací společností Tolly Group. Výsledky testu prováděného přes 192 GbE rozhraní ukázaly, že přístroj dosahuje nízkou latenci, nulovou ztrátovost a též se zmínily o nízké spotřebě energie, z čehož plyne ekologická přívětivost jednotky.

Klepněte pro větší obrázekTolly Group je přední nezávislá testovací laboratoř, která pracuje s produkty hlavních světových výrobců. Komplexně hodnotí jejich nejdůležitější výrobky a technologie, a umožňuje tak firmám ověřit specifické vlastnosti nebo funkce jejich výrobků. Kromě toho laboratoř poskytuje uživatelům objektivní náhled na produkt a ověřuje tvrzení výrobců.

Propustnost a latence switche jsou (zejména při aktivitách náročných na rychlost přenosu a konektivity) dva z hlavních parametrů, které IT manažeři u těchto zařízení sledují. Inženýři z Tolly Group měřili provozní zatížení MS-7206 layeru 2/3 přes 192 GbE sběrnici a testy výkonnosti ukázaly, že: „I při komplexním a plném zatížení nebyly ztraceny žádné pakety či rámce. A to ani v případě když velikost rámců/paketů variovala od 64 bajtů do 1518 bajtů.“ Co se hlediska latence týká, tak MS-7206 poskytuje význačně nízkou odezvu, čímž zajišťuje vysokou kvalitu připojení. „MS-7206 poskytoval latenci mezi 5,6 a 15 mikrosekundami, což je daleko pod prahem, který může negativně ovlivnit real-time aplikace jako jsou hlasové nebo video přenosy.“

Výsledky testů společnosti Tolly Group potvrzují, že switch ZyXEL MS-7206 je ve srovnání s konkurencí v oboru na čele co se týče výkonnosti i samotné technologie. To též demonstruje, že technologie Ethernetu v podání ZyXELu vstoupila do nové éry.

Spotřeba energie je v sítích, kromě již výše uvedených kritérií výkonnosti a spolehlivosti, důležitým faktorem. Při návrhu sítí příští generace je pro firmy cena za energii též jedním z hlavních kritérií. Podle testů společnosti Tolly Group je spotřeba MS-7206 v nečinném stavu pouhých 555 watů. Při plném zatížení pak narůstá o pouhých 28 watů. Inženýři dále zjistili, že pokud switch řídí připojení 1 Gbps, tak potřebuje při plném provozu pouhých 3,04 watu. Tím, že MS-7206 dosahuje cíle v oblasti efektivity nákladů a ekologické přívětivosti, aniž by přitom obětoval výkonnost a funkčnost, se stává pro společnosti tou nejlepší volbou.

Modulární firemní switch ZyXEL MS-7206 je přístroj nové generace, který se vyznačuje vysokou propustností, nízkými odezvami, redundantním designem a plnou podporou PoE 802.1 zajištovanou externím zdrojem. Díky MS-7206 mohou společnosti snadno řídit a spravovat své síťové služby stejně jako zvládnout budoucí nárůst konektivity a síťového provozu.

Pro více informací o zprávě z testu produktu navštivte stránky společnosti Tolly Group.

Dostupnost:

ZyXEL MS-7206 je k dispozici v prodejní síti společnosti v ČR

Témata článku: Video, Nízká odezva, Zyxel, Prodejní výsledek, Nový Switch, Switche, Modulární návrh, Nízká spotřeba, Nízká efektivita, Group, Hlavní výrobce, Switch, Vysoká výkonnost, Vysoká spotřeba, Nejlepší inženýr, Testovací produkt, Plná funkčnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje