Extra lesklý foto papír Epson pro jasné a živé fotografie

16. února 2006
Internet zdarma chce také Praha 13
Frankfurt, Paperworld, leden 2006. Chcete-li si vytisknout fotografie nejvyšší kvality, nezbytně potřebujete vysoce kvalitní papír, vhodně zvolenou tiskárnu a originální inkoust. Právě k tomuto účelu společnost Epson loni uvedla na trh extra lesklý fotografický papír s názvem Ultra Glossy Photo Paper (UGPP), čímž znovu zdůraznila rovnici “Epson = Foto”. Snímky vytištěné na tento papír se vyznačují přesvědčivými detaily, vysokým rozlišením a vynikající ostrostí.
Extra lesklý foto papír Epson pro jasné a živé fotografie

Fotografický papír s pryskyřicovým potahem byl vyvinut speciálně pro dosažení vynikající kvality tisku. Epson Ultra Glossy Paper nabízí neobyčejně živé snímky s jasnými barvami, a to díky vysoce lesklé a hladké povrchové úpravě a vysoké gramáži 300g/m2. Papír se dodává v rozměrech 10 x 15 cm a A4. Jeho plného potenciálu dosáhnete tehdy, pokud jej použijete v kombinaci s originálními inkousty Epson. Vzhledem ke svým vlastnostem je Epson Ultra Glossy Photo Paper ideální pro stylové portréty a úchvatné fotografie krajiny.


O společnosti Epson
Epson je přední světový výrobce produktů pro práci s obrazem včetně tiskáren, projektorů a LCD displejů. Svými nápady a kreativitou je Epson odhodlán překonávat představy a očekávání zákazníků po celém světě. Jeho produkty jsou známy špičkovou kvalitou, funkčností, účelným designem a energetickou úsporností. Společnost Epson s hrdostí dlouhodobě přispívá k ochraně životního prostředí a podporuje život místních komunit. Jeho síť tvoří 85 647 zaměstnanců ve 115 firmách po celém světě. Skupina vedená japonskou společností Seiko Epson Corp. dosáhla ve fiskálním roce 2004 konsolidovaných tržeb 1479,7 miliard jenů.
Epson Europe B.V., sídlící v Amsterdamu, je strategické ústředí skupiny pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Zaměstnává 2 700 lidí a ve fiskálním roce 2004 dosáhla tržeb 2 428 miliónů eur.

Epson Deutschland GmbH se sídlem v německém Meerbusch je přední dodavatel produktů a řešení pro tisk fotografií a práci s digitálním obrazem. Produktové portfolio společnosti Epson Deutschland tvoří vysoce kvalitní tiskárny fotografií a skenery, laserové a jehličkové tiskárny, multifunkční zařízení, multimediální projektory a originální spotřební materiály. Divize maloobchodních systémů a zařízení a divize řešení automatizace továren dále rozšiřují tuto řadu o pokladní tiskárny a systémy, respektive přesné roboty. Společnost Epson Deutschland má přibližně 300 zaměstnanců a zodpovídá za obchodní síť v Německu, zemích Beneluxu, Švýcarsku, Rakousku a východní Evropě.

Váš názor | Internet zdarma chce také Praha 13

Témata článku: Pokladní tiskárny, Švýcarsko, Plná funkčnost, Ideální kombinace, Paper, Amsterdam, Celá Evropa, Pokladní systémy, Živý snímek, Projektory epson, Deutschland, Epson, Benelux, Seiko

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší