Expresní servis ke každému notebooku Compaq Armada

Expresní servis ke každému notebooku Compaq Armada s rozšířenou zárukou CarePaq
Expresní servis ke každému notebooku Compaq Armada
PRAHA, 24. ledna 2001 – Compaq Computer ČR nabízí nově na našem trhu jedinečné servisní podmínky vztahující se k notebookům Compaq Armada. Každý zákazník, který si k notebooku Compaq Armada zakoupí rozšíření záruky CarePaq, získává expresní servis s cílovou dobou opravy dva pracovní dny. Vybraný kurýr navíc zajistí bezplatné odvezení notebooku od uživatele do servisu a následné vrácení po opravě, a to po celém území České republiky.

„Cílem expresního režimu oprav CarePaq je, aby zákazník, který ohlásí v pondělí dopoledne závadu na svém notebooku, na něm již v průběhu středy mohl opět pracovat,” říká Rudy Kozak, generální ředitel společnosti Compaq Computer ČR. „Touto nabídkou reagujeme na úspěch speciální předvánoční akce na podporu prodeje služby CarePaq, která podstatně přispěla k historicky nejúspěšnějšímu období prodeje notebooků Compaq v České republice.”

Realizace expresního servisu je možná pouze díky špičkové úrovni servisu Compaq. Servisní středisko si na vlastní opravu notebooku nechává například pouhých osm hodin, aby zajistilo dostatek času na přepravu notebooku od zákazníka do servisu a zpět. Kromě špičkové technické úrovně servisu umožňují Compaqu plnění této a řady dalších služeb takové podmínky jako např. zavedená logistika, propracované skladové hospodářství a v neposlední řadě osvědčená spolupráce s partnery.

„Chceme být ještě blíže požadavkům zákazníka, které se stávají rok od roku náročnějšími. Poskytujeme zákazníkům to nejlepší, a to za dostupné ceny služeb CarePaq,” řekl Jan Kameníček, Customer Services Manager společnosti Compaq Computer ČR. „Zavedením služby vyzvednutí vadného notebooku přímo u zákazníka se tak stavíme o krok vpřed před konkurenční produkty.”

CarePaq je řada „balíčků” služeb firmy Compaq, které zajišťují rozšířený servis produktů Compaq. Notebooky řady Compaq Armada obsahují nejmodernější mobilní procesory Intel s technologií SpeedStep™. Notebooky této řady jsou známy společnými typickými vlastnostmi: obsahují SW prvky Inteligent Manageability, prostředky pro vzdálenou správu a jednotné příslušenství, což souhrnně představuje prvky, které v širším nasazení notebooků Compaq Armada v podniku výrazně snižují jejich celkové náklady na vlastnictví. Více informací o noteboocích řady Compaq Armada naleznete na http://www.compaq.cz/produkty/ntb/armada.shtml.

Dostupnost

Notebooky Compaq Armada a služby Compaq CarePaq, stejně jako další produkty Compaq, si můžete zakoupit na stránkách internetového obchodu CompaqPlus (http://www.compaqplus.cz), případně prostřednictvím Zákaznického centra Compaq (02/61 108 108) nebo u kteréhokoli prodejce Compaq.

O společnosti Compaq

Compaq Computer je globální, zákaznicky orientovaná firma, která implementuje modely měnící staré dodavatelské řetězce na konzistentní dialog mezi zákazníky a výrobcem. Compaq navrhuje, vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh hardware, software, řešení a služby včetně špičkových počítačových řešení pro velké podniky, kritická obchodní řešení a komunikační produkty, komerční desktopové a přenosné osobní počítače a spotřebitelské osobní počítače. Produkty Compaq jsou určeny pro zákazníky z podnikového, domácího i vládního sektoru. Zákaznickou podporu a informace o společnosti Compaq a produktech a službách Compaqu naleznete na adrese www.compaq.com.

V České republice se Compaq profiluje jako dodavatel kompletní infrastruktury pro CRM (Customer Relationship Management). Realizuje a implementuje procesy nezbytné pro

transformaci na novou ekonomiku. Produkty a služby společnost prodává a podporuje prostřednictvím Zákaznického centra Compaq (02/61 108 108), internetového obchodu CompaqPlus (www.compaqplus.cz) nebo prostřednictvím sítě autorizovaných partnerů, kterých má okolo 340. Podle zdrojů IDC byly servery Compaq v České republice v kalendářním roce 1999 nejprodávanější značkou. Informace o společnosti Compaq v ČR naleznete na adrese www.compaq.cz.

Váš názor Další článek: Corel do budoucna – zpátky ke kořenům

Témata článku: Notebooky, Compaq, Autorizovaný servis, Servis, Rozšířená záruka, Armada


Určitě si přečtěte

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

** Co dělat s vysloužilým chytrým telefonem? Neházejte ho do koše! ** Našli jsme pro vás deset možností, jak ho prakticky využít ** I stará zařízení tak mohou být užitečná

Karel Kilián | 48

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 28

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

Nejlepší notebooky do 10 000 korun: Co koupit a čemu se raději vyhnout

** Do deseti tisíc korun lze dnes koupit slušné notebooky ** V nabídce ale i tak převládají zastaralé a pomalé modely ** Poradíme, jak dobře vybrat i s omezeným rozpočtem

David Polesný | 102


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky