Expozice JBA, spol. s r.o. na INVEX’99

26. září 1999
Změna úvodního loga systému
JBA , spol. s r.o. bude na veletrhu informačních technologií INVEX’99 zastoupena vlastní expozicí
v hale G1, stánek č. 101.
Expozice JBA, spol. s r.o. na INVEX’99
Zde bude všem zájemcům umožněno prodiskutovat s odborníky přednosti a funkčnost JBA System 21 a technologické novinky od firmy JBA.

Hlavním tématem expozice JBA, spol. s r.o. bude podniková strategie JBA @ctive Enterprise, která představuje nový proaktivní přístup k řízení podnikových informací, který dává mnohem vyšší přidanou hodnotu, než tradiční, pasivní, transakční systémy zpracování ERP.

Na veletrhu bude zájemcům představen @ctive Reporter – nástroj pro generování sestav. Práce s ním je založena na 3 částech : modulu AX (nový modul JBA pro vytvoření extraktu dat z hlavní knihy) prostředku TM1, který slouží pro zpracování extraktu a vytvoření sestav a Excelu, který umožňuje s daty dále pracovat.

JBA, spol. s r.o. se na veletrhu INVEX´99 představí v roli systémového integrátora a demonstrovány budou mimo jiné tyto produkty JBA partnerů :

Media Financials (Speedware) – nadstavba nad daty v JBA System 21, provádí agregaci údajů do sestav, které jsou přehledně zobrazeny.

Cash Flow Management (Speedware) – nadstavba, která řeší plánování finančních toků. Vzhledem k ověřenému propojení s Medii Financials lze pak data kombinovat a tvořit výstupy pro porovnání plánu a skutečnosti.

Controlling (TES) – nadstavba pro sledování nákladů, v budoucnu snad i výnosů. Pracuje pomocí textových souborů vyexportovaných z primárních dat. je navržen pracovní panel, který zobrazuje data přehledně v tabulkách a grafech.

Mzdy (Nugget) – řeší problematiku mezd, personalistiky a lidských zdrojů v souladu s českou legislativou.

Společnost JBA je celosvětovým dodavatelem integrovaného podnikového informačního systému - JBA System 21 pro středně velké společnosti se zaměřením na výrobu, prodej, distribuci, logistiku a služby. JBA byla fakticky prvním celosvětovým dodavatelem řešení ERP systémů, který dodával specifické produkty do různých průmyslových sektorů založených na standardním průmyslovém řešení.

JBA System 21 patří mezi špičková řešení informačního systému v oblasti nápojářského, potravinářského, oděvního, obuvnického, elektrotechnického a automobilového průmyslu.

Zákazníci si celosvětově vybírají JBA System 21 vzhledem k dobré použitelnosti, výkonu produktu a jeho aktivnímu vývoji. Společnost měla v roce 1998 obrat 478 milionů dolarů a celosvětově zaměstnává 3 000 osob a podporuje 4000 zákazníků v 50ti zemích.

Váš názor Další článek: Změna úvodního loga systému

Témata článku: Flow, Hlavní téma, Hlavní přednost, Systémový prostředek, Informační panel, System, Cash, Hlavní dodavatel, Hlavní role, Controlling, Reporter, Primární data


Určitě si přečtěte

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 105

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

20 tipů a triků pro Gmail: Užitečné maličkosti, které zefektivní práci s e-maily

** V Gmailu je řada užitečných funkcí, které možná všechny neznáte ** Odeslání mailu můžete například pozdržet či naplánovat na později ** Nad Gmailem můžete mít s několika triky daleko lepší kontrolu

Karel Kilián | 25

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 30

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 101Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky