Exkluzivní nabídka do nového školního roku od Zoneru a mivvy

Exkluzivní nabídka do nového školního roku od Zoneru a mivvy

Dne 8. září se společnosti mivvy a.s. a ZONER software, s.r.o. domluvili na nové formě strategické spolupráce. Od této chvíle získává zákazník ke každému mobilnímu telefonu s fotoaparátem, stejně jako ke každému notebooku nebo UMPC značky mivvy Zoner Photo Studio 10 Classic ZDARMA.

A proto i ZONER software by Vám rád představil tuto exklusivní nabídku do nového školního roku!

  • mivvy ch@t 3599,- 2099,- ušetříte 1500,-
  • + Zoner Photo Studio 10 CLASSIC
    Plná verze s instalační sadou v ceně 499,- ZDARMA

Všechny ceny jsou včetně 19% DPH. Platí do vyprodání zásob!

Mivvy ch@t je mobilní telefon našlapaný multimediálními funkcemi! Videochat *, klient pro ICQ, fotoaparát, přehrávač hudby a videa, Opera, Bluetooth...

Jedinečný mobilní telefon, který jako jediný nabízí technologii pro videochat přes technologii GPRS. Snadno tak můžete komunikovat se svými přáteli prostřednictvím videa a textové konverzace. mivvy ch@t nabízí dokonalé multimediální funkce; nechybí mu vestavěný fotoaparát, přehrávač hudby a videa, podpora paměťových karet až do kapacity 2GB, Bluetooth či JAVA 2.0. Ch@t Vás osloví i svým minimalistickým designem a bohatými funkcemi pro organizaci času. Prohlížejte, poslouchejte, chatujte, s mivvy ch@t si užijete obrovské množství zábavy.

* Funkce videochat nabízí možnost přenosu obrazu a textové konverzace v reálném čase přes GPRS.

Zoner Photo Studio 10 CLASSIC je program pro nejširší skupinu uživatelů digitálních fotoaparátů a skenerů.

Obsahuje vše pro kvalitní zpracování digitálních fotografií ve všech krocích: stažení do počítače, automatické i kreativní úpravy a odstranění nedostatků snímků, nástroje pro snadnou archivaci a rozsáhlé možnosti sdílení a publikování fotografií.

Váš názor Další článek: HP uvádí nové obry – Dragon má sourozence

Témata článku: Classic, Konverzace, Software ke stažení zdarma, Mivvy, Obrovský krok, Video Chat, Photo, Snadné odstranění

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší