EXACT ITchallenge a AVNET TEAM Challenge 2010

EXACT ITchallenge a AVNET TEAM Challenge 2010

Závody IT profesionálů na horských kolech odstartují v neděli 5. září v Benicích u Benešova

Pro rychlé publikování: Letošní ročník závodu na horských kolech EXACT ITchallenge a AVNET TEAM Challenge začne v neděli 5. září v Benicích u Benešova. Klání je určeno jednotlivcům i firemním týmům. Závody jsou určeny všem, kdo pracují v IT odvětví. Zájemci se mohou zaregistrovat na www.itchallenge.cz.

Čtvrtý ročník letního závodu jednotlivců i firemních týmů z IT branže na horských kolech EXACT ITchallenge a AVNET TEAM Challenge se uskuteční v neděli 5. září v Benicích u Benešova. Start proběhne ve stylovém hřebčíně FAVORY, který se nachází uprostřed malebné přírody mezi Konopištěm a Prahou. Letos se závody IT challenge jedou jako součást závodu Okoloprahy, který patří do série Cyklomaraton Tour 2010.

Závodníci si poprvé budou moci vybrat ze dvou tratí – 25 a 50 kilometrů. Nebudou chybět kopečky ani krásné výhledy na zámek Konopiště. „Kdo si myslí, že jsou Benice takřka na rovině, bude příjemně překvapen velmi pěknou tratí v členitém terénu,“ řekl pořadatel závodu Otta Matoušek. Další podrobnosti o závodu, doprovodném programu i o cenách pro vítěze budou postupně odkrývány na oficiálním webu EXACT ITchallenge – www.itchallenge.cz.

Protože zvolený termín 5. září je nedělní, připravují organizátoři doprovodný program i na sobotu. „Kdo přijede dříve, může si v sobotu užít vyjížďky na koních, testování horských kol, poslechnout si živou hudbu a zúčastnit se večerního grilování. V neděli bude připraven závod i pro děti,“ uzavřel Otta Matoušek.

Generálním partnerem ITchallenge je společnost Exact, hlavním partnerem týmové části závodů pak společnost Avnet.

Témata článku: Otto, Challenge, Otta, Závodník, Team, Tour

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje