eWEEK jmenoval Oracle Database 11g jedním z nejdůležitějších produktů roku 2007

Stěžejní produkt byl oceněn za vyspělé funkce zabezpečení, správy a automatizace
eWEEK jmenoval Oracle Database 11g jedním z nejdůležitějších produktů roku 2007

Společnost Oracle oznámila, že časopis eWEEK ocenil Oracle Database 11g jako jeden z „nejdůležitějších produktů roku 2007.“ Laboratoře časopisu tak zařadily Oracle Database 11g mezi deset nových produktů, jež přinesly firmám výrazná technologická vylepšení.

Oracle Database 11g přináší přes 400 nových funkcí, které zjednodušují řešení každodenních problémů, jako je rychlý růst dat, nepřetržitá dostupnost, správa všech podnikových informací a zvládání změn. Podpora výpočetních sítí nabízí vysoký výkon, škálovatelnost a spolehlivost s nízkými náklady, ojedinělé možnosti generace 11g v tomto směru navíc urychlují zavádění konsolidovaných podnikových gridů. Kromě toho Oracle Database 11g Enterprise Edition obsahuje čtyři nové volitelné doplňky, jež odpovídají na klíčové požadavky zákazníků:

  • Oracle Real Application Testing;
  • Oracle Advanced Compression;
  • Oracle Total Recall;
  • Oracle Active Data Guard.

„Oracle se jako světový lídr na poli databází odlišuje od konkurentů špičkovým zabezpečením, škálovatelností, dostupností a mechanismy pro automatizaci datového centra,“ řekl Andy Mendelsohn, senior viceprezident Oracle pro technologie databázových serverů. „Oracle Database 11g představuje roky zkušeností s řešením podnikatelských a technologických problémů zákazníků. Jsme velice hrdí na to, že eWEEK tento náš produkt ocenil.“

Redaktoři eWEEK Labs ve svém článku o Oracle Database 11g jako jednom z nejdůležitějších produktů roku 2007 vyzdvihli novou funkčnost včetně vyspělého ladění databází, které testuje dopad systémových změn a poskytuje doporučení, jak úpravami databází dosáhnout lepšího výkonu. Redaktoři napsali: „Oracle Database 11g je základním kamenem dynamicky alokovaných výpočetních sítí a díky zdokonaleným funkcím pro správu, obnovování a kompresi tabulek by měla přitáhnout pozornost správců databází.“

Oracle Database 11g je všeobecně k dispozici pro nejrozšířenější platformy Linux, UNIX a Windows. Bezplatné zkušební verze Oracle Database 11g jsou ke stažení na webu Oracle Technology Network. Další informace o produktu Oracle Database 11g najdete zde. Další informace o ocenění eWEEK Labs najdete zde.

Oracle Database 11g

Oracle Database je jediná databáze navržená pro výpočetní sítě. S více než 400 novými funkcemi, 36 000 pracovními měsíci vývoje a 15 milióny hodin testování Oracle vydáním verze Oracle Database 11g zjednodušil správu podnikových informací více než kdy předtím. Nová verze totiž umožňuje zákazníkům vědět víc o jejich byznysu a inovovat rychleji. Oracle Database 11g přináší vysoký výkon, škálovatelnost, dostupnost, zabezpečení a snadnou správu v levných sítích standardizovaných úložných zařízení a serverů.

O časopise eWEEK

eWEEK je zdroj technologických informací pro architekty podnikových infrastruktur. Umožňuje čtenářům úspěšně vybírat, nasazovat a využívat nová technologická řešení pro dosažení konkurenční výhody. eWEEK přináší svým čtenářům aktuální zprávy, technologické testy a strategické analýzy technologií, platforem a trendů, jež ovlivňují podnikové počítačové systémy. Oslovuje 400 100 profesionálů, kteří vybírají a nakupují podnikové technologie pro své společnosti. Zprávy, analýzy a technologické testy přináší eWEEK v tištěné podobě každý týden a denně na webu.

Témata článku: Linux, Oracle, Guard, Recall, Total Recall, Podniková funkce, Nová informace, Levné řešení, Podnikový produkt, Vysoké zabezpečení, Nový produkt, Výrazná změna, Výpočetní výkon, Podniková verze

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí