Evropský sociální fond podpořil tým NET Genium

20. prosince 2005
Atlas roste nejrychleji
Společnost NetGenium byla podpořena Evropským sociálním fondem v rámci projektu Podpora týmu NET Genium při rozvoji progresivních informačních technologií. Projekt je zaměřen na rozvoj lidských zdrojů, tedy zaměstnanců společnosti NetGenium a studentů, zvyšováním své kvalifikace a odborné způsobilosti v oblasti znalostí informačních technologií pro sektor služeb a průmyslu, za účelem rozvoje vlastního potenciálu a počítačové gramotnosti v oblasti návrhů informačních systémů a zavádění systémů řízení procesů v malých a středních podnicích.
Evropský sociální fond podpořil tým NET Genium

Při realizaci záměru budou využity myšlenky a postupy výzkumného pracoviště Katedry inženýrské informatiky Stavební fakulty ČVUT.

 

V rámci projektu budou realizovány konference a semináře, které budou zaměřeny na seznámení studentů a široké veřejnosti s dostupnými informačními technologiemi, jejich využitím a přínosy pro řízení procesů v podnicích a dále pak podrobný rozbor technologie NET Genium.

 

Tímto prosím přijměte naše pozvání na bezplatnou účast na řadě konferencí a seminářů věnovaných technologii NET Genium. Zároveň máte možnost stát se modelovou společností našeho projektu, pro kterou podle vašich požadavků a potřeb vyvineme zcela zdarma komplexní informační portál NET Genium.

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje