Evoluční messenger: skupina Mail.Ru uvádí ICQ On-Site

Evoluční messenger: skupina Mail.Ru uvádí ICQ On-Site

Skupina Mail.Ru ohlašuje spuštění unikátního produktu – ICQ On-Site – webové verze světoznámého instant messengeru, kterou lze začlenit do libovolné webové stránky. Během brouzdání po internetu mohou uživatelé současně komunikovat prostřednictvím ICQ a navštěvovat své oblíbené stránky, aniž by museli spustit ICQ klienta. Majitelé webových stránek, internetové obchody a internetoví vydavatelé, všichni získají nový nástroj k posílení zákaznické loajality k zákazníkům.

Uvedení ICQ On-Site představuje významnou událost v dějinách instant messagingu. ICQ On-Site nabízí všechny populární možnosti instant messaging komunikace pro chatování se všemi přáteli, včetně integrované funkce Facebook Chat, která umožní komunikovat přes ICQ a zároveň zůstat v kontaktu s přáteli z Facebooku. ICQ On-Site umožní nezávislým webovým portálům a stránkám nabízet svým návštěvníkům vhodný komunikační servis, což může být užitečné zejména pro on-line publikace, internetové obchody, slevové služby, rezervační stránky a další webové stránky, které tak získají účinný nástroj pro zvýšení svého internetového provozu a podporu návštěvnické věrnosti a aktivity.

ICQ On-Site je ideálním řešením pro podnikatele, kteří mají zájem rozvíjet své online podnikání a nabízet tak svým uživatelům nové možnosti. Instalací ICQ On-Site bude majitelům webových stránek poskytnuta nová služba pro jejich zákazníky od renomované globální značky, jejíž služby využívají desítky milionů lidí.

Efektivita nové iniciativy a produktu skupiny Mail.Ru a hlavní výhody pro majitele webových stránek jsou vidět již nyní: snadná instalace ICQ on-Site, vysoká rychlost webové verze ICQ, a co je nejdůležitější, jeho schopnost zvýšit webový provoz, zvýšit dobu, kterou uživatelé stráví on-line, a stejně tak kvalitu jejich prohlížení.

V budoucnu bude ICQ On-Site také začleněna do My World@Mail.Ru a Odnoklassniki, populárních sociálních síťí ruského internetu (Runet). ICQ On-Site bude také posílat upozornění na nové e-maily v Pochta@Mail.ru a umožní zasílání SMS zpráv. Skupina Mail.Ru také hodlá nabízet speciální verze ICQ On-Site pro partnerské webové stránky.

„Spolupráce ICQ a třetích stran nám dává příležitost pro další rozvoj jednoho z našich klíčových komunikačních produktů. ICQ On-Site tak nabídne další výhody pro naše uživatele s celou řadou nových funkcí a navíc poskytne nezávislým webovým entitám jedinečnou příležitost k posílení svého podnikání s námi”, říká Dmitrij Grišin, spoluzakladatel a CEO skupiny Mail.Ru Group.

Další článek: Google Plus v kostce: manuál nového uživatele

Témata článku: Speciální nástroj, Internetový provoz, Site, Online Chat, Světoznámá značka, Webová stránka

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší