Evoluční messenger: skupina Mail.Ru uvádí ICQ On-Site

Evoluční messenger: skupina Mail.Ru uvádí ICQ On-Site

Skupina Mail.Ru ohlašuje spuštění unikátního produktu – ICQ On-Site – webové verze světoznámého instant messengeru, kterou lze začlenit do libovolné webové stránky. Během brouzdání po internetu mohou uživatelé současně komunikovat prostřednictvím ICQ a navštěvovat své oblíbené stránky, aniž by museli spustit ICQ klienta. Majitelé webových stránek, internetové obchody a internetoví vydavatelé, všichni získají nový nástroj k posílení zákaznické loajality k zákazníkům.

Uvedení ICQ On-Site představuje významnou událost v dějinách instant messagingu. ICQ On-Site nabízí všechny populární možnosti instant messaging komunikace pro chatování se všemi přáteli, včetně integrované funkce Facebook Chat, která umožní komunikovat přes ICQ a zároveň zůstat v kontaktu s přáteli z Facebooku. ICQ On-Site umožní nezávislým webovým portálům a stránkám nabízet svým návštěvníkům vhodný komunikační servis, což může být užitečné zejména pro on-line publikace, internetové obchody, slevové služby, rezervační stránky a další webové stránky, které tak získají účinný nástroj pro zvýšení svého internetového provozu a podporu návštěvnické věrnosti a aktivity.

ICQ On-Site je ideálním řešením pro podnikatele, kteří mají zájem rozvíjet své online podnikání a nabízet tak svým uživatelům nové možnosti. Instalací ICQ On-Site bude majitelům webových stránek poskytnuta nová služba pro jejich zákazníky od renomované globální značky, jejíž služby využívají desítky milionů lidí.

Efektivita nové iniciativy a produktu skupiny Mail.Ru a hlavní výhody pro majitele webových stránek jsou vidět již nyní: snadná instalace ICQ on-Site, vysoká rychlost webové verze ICQ, a co je nejdůležitější, jeho schopnost zvýšit webový provoz, zvýšit dobu, kterou uživatelé stráví on-line, a stejně tak kvalitu jejich prohlížení.

V budoucnu bude ICQ On-Site také začleněna do My World@Mail.Ru a Odnoklassniki, populárních sociálních síťí ruského internetu (Runet). ICQ On-Site bude také posílat upozornění na nové e-maily v Pochta@Mail.ru a umožní zasílání SMS zpráv. Skupina Mail.Ru také hodlá nabízet speciální verze ICQ On-Site pro partnerské webové stránky.

„Spolupráce ICQ a třetích stran nám dává příležitost pro další rozvoj jednoho z našich klíčových komunikačních produktů. ICQ On-Site tak nabídne další výhody pro naše uživatele s celou řadou nových funkcí a navíc poskytne nezávislým webovým entitám jedinečnou příležitost k posílení svého podnikání s námi”, říká Dmitrij Grišin, spoluzakladatel a CEO skupiny Mail.Ru Group.

Další článek: Google Plus v kostce: manuál nového uživatele

Témata článku: Site, Speciální nástroj, Webová stránka, Světoznámá značka, Internetový provoz, Online Chat


Určitě si přečtěte

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

Kdyby měli železničáři tento superpočítač za 99 dolarů, nepotřebovali by lasery

** Nejmodernější český železniční tunel je prošpikovaný technologiemi ** Za tři tisíce koupíte počítač, který je překoná ** Seznamte se s Nvidia Jetson Nano

Jakub Čížek | 50

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 105

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

Biblická potopa Česka: Jak bychom dopadli, kdyby nás zatopil oceán

** Představte si biblickou potopu ** Nejprve zaniknou Děčín a Břeclav, pak i Brno a Praha ** Hlavním městem se stane Jihlava a zbytky Čechů přežijí na Kvildě

Jakub Čížek | 92

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 43

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

Jak funguje kontroverzní program, který ženám krade plavky. Mají se čeho bát?

** Strojové učení ještě nepřitáhlo takový zájem jako na začátku prázdnin ** Ne, umělá inteligence nenašla lék na rakovinu ** Naučila se svlékat ženy nejen z plavek

Jakub Čížek | 35


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky