Eva Vavrušková se stala ředitelkou divize Outsourcing v Aimtecu

11. září 2007
BiTMICRO SSD s kapacitou 416 GB
Eva Vavrušková se stala ředitelkou divize Outsourcing v Aimtecu

Plzeň, 7.9.2007 | Do pozice ředitelky divize Outsourcing plzeňské akciové společnosti Aimtec byla od 1. září jmenována Eva Vavrušková. Ve společnosti AIMTEC je zodpovědná za rozšíření působnosti společnosti v oblasti poskytování služeb softwarového vývoje, řízení a koordinaci nové divize v rámci dosavadních struktur společnosti Aimtec i rozvoj vztahů s klienty.

Vznik samostatné divize Outsourcing společnosti Aimtec je motivován rostoucí poptávkou západoevropských i domácích firem po takzvaných NearShore outsourcingových službách v České republice. Ty jsou postaveny na jazykové, kulturní a znalostní blízkosti jejich poskytovatele a zákazníkům přitom umožňují významné snížení nákladů spojených s realizací IT projektů. Aimtec Outsourcing chce během dvou let zaměstnat více než čtyřicet programátorů a analytiků, čímž se stane jedním z největších IT zaměstnavatelů v plzeňském regionu. V pozici ředitelky tak Eva Vavrušková zúročí své více než desetileté manažerské zkušenosti s řízením provozu a rozvoje IT společností, především v oblasti náboru softwarových specialistů, jejich vzdělávání i řízení rozsáhlých IT projektů.

Eva Vavrušková vystudovala technickou kybernetiku na Západočeské univerzitě v Plzni. Před nástupem do společnosti Aimtec pracovala v LogicaCMG, kde zastávala pozici personální ředitelky pro středoevropský region a následně regionální marketingové ředitelky. Do vrcholového vedení LogicaCMG postoupila z pozice operační ředitelky divize Industry, Utilities a Public v České republice. Eva Vavrušková má tři děti, ve volném čase se tedy věnuje především společným aktivitám s rodinou.

Váš názor Další článek: BiTMICRO SSD s kapacitou 416 GB

Témata článku: Divize, Outsourcing, Pozice, Plzeň

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší