Euro Media Distribution se stala členem SPISu

26. ledna 2006
Intel má funkční 45nm čipy
Praha, 25. 1. 2006 – Společnost Euro Media Distribution oznámila, že se stala členem Sdružení pro informační společnost (SPIS).
Euro Media Distribution se stala členem SPISu

SPIS byl založen v roce 1998 jako profesní sdružení firem z oblasti ICT (informačních a komunikačních technologií). Hlavním cílem sdružení je prosazování informační společnosti. SPIS chce zvýšit vnímání důležitosti moderních informačních technologií jako základního nástroje budování efektivní státní správy, nutné podmínky pro integraci České republiky do evropských struktur a zvýšení konkurenceschopnosti českých podniků. Svou činností chce urychlit vznik skutečné globální informační společnosti

„Členství ve SPISu je důkazem toho, že Euro Media Distribution je akceptovaným partnerem na poli distribuce ICT technologíi. Věřím, že se i nám svým dílem podaří přispívat k naplnění cílů sdružení,“ řekl Jozef Cerovský, Business Development Manager, Euro Media Distribution.

Společnost Euro Media Distribution se tak zařadila mezi nejvýznamnější subjekty operující na českém trhu informačních a komunikačních technologií.

Více informací o společnosti Euro Media Distribution najdete na: www.emdistribution.cz.


O společnosti Euro Media Distribution
Společnost Euro Media Distribution je významný distributor IT na území ČR. Od září 2005 patří do skupiny předního slovenského distributora v oblasti informačních technologií, společnosti Euro Media SK. Nabízí široký sortiment výpočetní techniky, periferií, spotřebního materiálu, paměťových médií, počítačových doplňků a příslušenství. Více informací najdete na www.emdistribution.cz.

Témata článku: Euro, Moderní oblast, Státní podnik

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?