Etnetera kupuje společnost AppSatori a doplňuje portfolio svých služeb

Etnetera kupuje společnost AppSatori a doplňuje portfolio svých služeb

Skupina ETN Group, vlastnící společnosti Etnetera a.s., Etnetera Logicworks, Etnetera Activate a Etnetera Vision, kupuje společnost AppSatori, jednoho ze dvou prémiových dodavatelů řešení Google Apps pro malé a střední firmy v České republice. Značka a logo zůstane zachováno, změní se pouze obchodní jméno společnosti na Etnetera AppSatori s.r.o. Etnetera tímto krokem rozšiřuje svůj záběr na cloudové technologie a nasazování Google Apps do firem. Firmy v rámci ETN Group nyní pokrývají široké portfolio Google technologií a služeb - jsou partnery v oblasti Google Adwords, Google  Analytics, Website Optimizer a nově Google Apps.

Hlavním cílem spojení je využít dlouholeté know-how z implementací Google Apps a rozvoj již zavedené značky na českém trhu na straně jedné a zázemí a zkušenosti Etnetery na IT B2B trhu na straně druhé. „Jedním z vedlejších důsledků budování svobody v práci v Etneteře bylo i nasazení Google Apps. Všem na trhu je jasné, že sdílení informací díky cloudovým technologiím je jedním z klíčů k tolik zmiňovanému inovativnímu prostředí ve firmách. My do práce v cloudu přidáváme několikaleté zkušenosti se svobodou v práci, tedy umíme change management nejen technický, ale i lidský,” uvedl Petr Jareš, člen představenstva společnosti Etnetera a nový člen týmu, který bude zodpovědný za rozjezd společnosti.

Společnost Etnetera Appsatori se zaměří nejen na implementace Google Apps, ale i na další služby spojené s Googlem - opomíjený change management, konzultace a specializovaná školení pro obchodníky, administrátory nebo top management (zaměření na spojení svobody v práci a nových technologií). Rozšířen bude i tým pro vývoj aplikací na míru a produktových řešení pro firmy. K současným klientům patří společnosti, jako jsou Socialbakers, Inmite, nebo Fragile, dále státem řízená Technologická agentura ČR, Účetnictví on-line, Zoo Praha a další.

“Spojením s Etneterou získáme stabilní zázemí silné podnikatelské skupiny, které nám umožní rychlejší růst, rozšíření nabídky služeb a přístup k dalším klientům a znalostem. Ty využijeme k rozvoji portfolia vlastních globálních aplikací doplňujících Google Apps,” uvedl Ivan Kutil, spoluzakladatel firmy AppSatori.

Na druhou stranu AppSatori vhodně doplňuje firmy v rámci ETN Group. “Ve skupině se již nachází řada technologií a služeb pokrývající široké potřeby klientů. Od vývoje a správy náročných internetových aplikací, přes detailní analýzy zákaznického chování na e-shopech, personalizaci, nákupy médií, dodávky a správy technologií Apple - nyní přidáváme konzultační a technologické portfolio zaměřené na Google a cloudové služby,” uvedl Václav Bittner, spoluzakladatel a člen představenstva ETN Group.

Další článek: YouTube připravuje hudební službu, panika kvůli mazání není na místě

Témata článku: Detailní analýza, Zoo, My Cloud, Google Analytics, Google Apps, Detailní záběr, Google AdWords


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

Pojďme programovat elektroniku: České chytré zásuvky Netio pro kutily i firmy

** Wi-Fi zásuvky nevyrábí pouze Čína ** Vyzkoušeli jsme českou Netio PowerCable ** Je přímo určená pro vývojáře, má totiž jednoduché JSON API

Jakub Čížek | 42

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

Zranitelnost platebních karet Visa umožňuje zločincům obejít limit při bezkontaktních platbách

** Odborníci přišli na to, jak obejít limit bezkontaktních plateb ** Stačí zařízení, ovlivňující komunikaci mezi kartou a terminálem ** Stahují se nad bezkontaktními platbami mračna?

Karel Kilián | 79

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

3D tisk pro naprosté zelenáče: Co vyrobíte na laciném stroji za pár tisíc korun

** Domácí 3D tisk je dnes už finančně dostupný prakticky všem ** Lacinou tiskárnu pořídíte za pár tisíc korun ** Jak vlastně tisk probíhá a jak navrhnout, co vytisknout

Jakub Čížek | 66

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Nové iPhony, hodinky a další novinky Applu: Zase bude za co utrácet

Dnes proběhla další velká prezentační akce Applu, na které došlo k odhalení nových iPhonů a dalších novinek. Událost jsme sledovali online, a tak se můžete podívat na chronologický zápis těch nejdůležitějších informací.

David Polesný | 136Aktuální číslo časopisu Computer

Speciál o přechodu na DVB-T2

Velký test herních myší

Super fotky i z levného mobilu

Jak snadno upravit PDF