eTel hlásí změny v portfoliu služeb ADSL

Praha, 2. 2. 2006 – Česká pobočka středoevropského operátora eTel oznamuje nové ceny za připojení širokopásmového internetu eTel ADSL Home Office / Professional. Od 1. 2. 2006 navyšujeme až 4-násobně rychlost při zachování cenové úrovně. Nejlevnější ADSL nyní nabízíme za 399 Kč/měsíc.
eTel hlásí změny v portfoliu služeb ADSL

Nově zavádíme naše nejlevnější připojení ADSL za 399 Kč/měsíc s přenosovou rychlostí 512 kbps. Produktovou řadu jsme rozšířili o přenosovou rychlost 3072 kbps a 4096 kbps. Naopak nejnižší rychlost 256/64 kbps již nebude nabízena.

Portfolio je rozděleno na služby Home Office a Professional. Pro domácnosti a domácí kanceláře je navržena služba Home Office, která je nabízena s agregací 1:50 a objem přenosu dat je limitován (nově až na 20 GB).  Služba Professional odpovídá potřebám firemních zákazníků. Agregace je 1:20 a služba nemá limitovaný objem přenesených dat.

Těchto výhod budou využívat i stávající klienti společnosti, kterým bude v průběhu února bezplatně navýšena rychlost automaticky bez nutnosti měnit jejich stávající smlouvu.

V nabídce zůstávají atraktivní služby kombinující ADSL s hlasovými službami.

Základní informace o společnosti eTel Group
Skupina eTel Group, založená v červenci 1999, je přední středoevropský operátor telekomunikačních služeb pro firmy. eTel je jedinou telekomunikační společností, která se zaměřuje výlučně na středoevropský region. Poskytuje služby více než 50 000 firemním klientům. V České republice eTel působí od roku 2000. Společnost poskytuje hlasové, internetové a datové služby. Individuální péče o zákazníky a garantovaná kvalita služeb jsou hlavní přednosti této společnosti.

Další informace viz www.etel-group.cz

Témata článku: Home Office, Domácí péče, Limitovaná nabídka, Přenosová rychlost

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje