ETARGET se dohodl na spolupráci s ANNONCÍ

Společnost ETARGET, a. s. opět začlenila do svého portfolia partnerských portálů server ANNONCE.cz. Tím se množství partnerských portálů rozšiřuje na více než 130 serverů. Se společností ANNONCE, k. s., provozovatelem serveru ANNONCE.cz, se ETARGET dohodl na roční spolupráci.
ETARGET se dohodl na spolupráci s ANNONCÍ

V rámci dohody mezi oběma společnostmi dochází také ke změně umístění odkazů ETARGET.  Ty budou nyní  k dispozici na začátku výpisu jednotlivých rubrik a ve výsledcích vyhledávání. Kooperace s sebou přináší rovněž kladný dopad na uživatelský segment ANNONCE.cz. Návštěvníkům portálu se tak dostává možnosti ještě širšího přísunu informací týkajících se jimi zadaných podnětů.

 

Spolupráce byla zatím dohodnuta na dobu jednoho roku.

 

O společnosti ETARGET, a.s.

Největší dodavatel "pay-per-click" placených výsledků vyhledávání na českém, slovenském a maďarském trhu. Společnost svým klientům poskytuje možnost přednostního zobrazování jejich odkazu v síti svých partnerských informačních a vyhledávacích portálů. Klient má možnost zadat klíčové slova, na základe kterých se jeho odkaz zobrazí na jedné z prvních pěti pozic vyhledávání.

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí