Et netera vyhrála výběrové řízení společnosti Nestlé ČR

Společnost ET NETERA, přední český dodavatel e-business řešení, vyhrála výběrové řízení vypsané společností Nestlé Česko s.r.o. na internetové služby (vývoj internetových a intranetových aplikací a systémů, www prezentace)
Et netera vyhrála výběrové řízení společnosti Nestlé ČR

Společnosti Nestlé Česko s.r.o. a Et netera s.r.o. podepsaly minulý týden smlouvu o spolupráci. Et netera se tak stala dodavatelem služeb v oblasti internetových technologií. Prvním krokem spolupráce bude redesign korporátního webu www.nestle.cz . Cílem je sjednotit grafickou úroveň jednotlivých brandů, zjednodušit a zpřehlednit navigaci a zatraktivnit grafickou podobu.

 

„Další projekty na tento rok jsou ve fázi příprav a jednání. Nejzajímavější oblast řešení pro obě strany pak leží v podpoře interních informačních systémů,“ řekl Martin Černohorský, výkonný ředitel společnosti Et netera s.r.o.

ET NETERA s.r.o. (www.etnetera.cz) patří mezi přední české dodavatele ucelených e-business řešení. Pomáhá klientům využívat moderní informační technologie v podnikání pro získání konkurenční výhody. Služby a  produkty firmy Et netera se zaměřují na využití internetových a mobilních technologií v oblastech prezentace firem a značek na

internetu, zlepšování služeb firem jejich zákazníkům, vnitrofiremní komunikace, spolupráce, zefektivňování administrativy a firemních procesů. Zahrnují analýzy, návrhy řešení, vývoj aplikací a kreativní práce (webdesign, multimedia). 

Mezi klienty společnosti patří Eurotel, Siemens, Scania, Annonce, Staropramen a další. Společnost je certifikovaný partner společností HP, Tridion, IBM, Sun Microsystems a Oracle, členem APEK, Britské a Americké obchodní komory a zakládajícím členem Asociace.BIZ.

 

Nestle (http://www.nestle.cz/), mezinárodní potravinářská společnost s ústředím ve Švýcarsku vstoupila do české cukrovinkářské výroby jako strategický investor počátkem 90.let 20 století. Její investice od té doby

přesáhly 5 miliard Kč. V ČR vyrábí Nestlé čokoládové i nečokoládové cukrovinky pod tradičními značkami Orion, Bon Pari, Deli, Modré z nebe. Nestlé je rovněž jedním z klíčových dodavatelů dalších značkových potravin na český trh - tyčinek Kit Kat, instantních káv Nescafé, dehydratovaných kulinářských výrobků a tekutého koření Maggi, snídaňových cereálií a kojenecké výživy Nestlé, a také potravy pro psy a kočky pod značkami Purina Friskies a Darling. Pokračující integrace se společností Schöller (která zůstává samostatnou právnickou osobou) přináší spotřebitelům řadu dobře známých zmrzlin jako Manhattan, Cortina či Mövenpick pod značkou Nestlé Schöller.

Váš názor Další článek: SCO prodělává, začíná propouštět

Témata článku: Deli, Kate, Scania, Kočka, Darling, Nestle, Manhattan, Staropramen, ETA, Orion, Bono


Určitě si přečtěte

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

Starý smartphone nemusí skončit v koši. 10 způsobů, jak ho ještě můžete využít

** Co dělat s vysloužilým chytrým telefonem? Neházejte ho do koše! ** Našli jsme pro vás deset možností, jak ho prakticky využít ** I stará zařízení tak mohou být užitečná

Karel Kilián | 48

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky