Et netera spustila web komplexu Palladium

Praha, 21. června 2005 – Společnost ET NETERA, přední český dodavatel e-business řešení, vyrobila a spustila pro společnost European Property Development (EPD) internetovou prezentaci jednoho z nejočekávanějších projektů mezi obchodními komplexy v Praze – Palladium na adrese www.palladiumpraha.cz.

Komerční komplex Palladium, který roste na náměstí Republiky v Praze 1, má být otevřen pro veřejnost na podzim 2007. Díky své lokalitě a nemalé rozloze 115 000 m2, je sledovanou stavbou a internetová prezentace má toto sledování ještě usnadnit. V první fázi se stránky zaměřují především na potenciální nájemce, v další fázi pak zejména na návštěvníky komplexu a širokou veřejnost. Návštěvníci na webu naleznou všechny podstatné informace a mnoho navíc. Jedny interaktivní mapky odhalí rezervované i dosud volné plochy, jiné přiblíží lokalitu a přístup. Počítačem tvořené studie interiérů a exteriérů a video provedou návštěvníka po budoucím objektu. Webová kamera zobrazí stav právě probíhajících prací a prohlédnout  si můžete i zrychlené video dosud provedených prací.

Vzhledem k prestiži celého projektu Palladium bylo nutné navrhnout internetovou prezentaci maximálně atraktivně, ale zároveň přehledně, s jasnou navigační strukturou. „Snažili jsme se internetovou prezentaci vyrobit tak, aby zapůsobila na každého návštěvníka stránek, potenciálního nájemníka, ve stejně příjemném a atraktivním duchu, v jakém se ponese i samotné Palladium,“ řekl Ing. Jiří Štěpán, senior business consultant společnosti Et netera.

Martin Nývlt, který byl za projekt odpovědný na straně EPD, je s výsledkem spokojen: „Již několik hodin po spuštění prezentace jsme zaznamenali řadu pozitivních reakcí z řad našich klientů i obchodních partnerů. Denně také prostřednictvím stránek odpovídáme na řadu otázek a poptávek z řad zájemců o pronájem prostor a veřejnosti.“

ET NETERA s.r.o. (www.etnetera.cz) patří mezi přední české dodavatele ucelených e-business řešení.
ET NETERA navrhuje a vytváří intranety, extranety, weby, portály, internetové platební systémy a informační systémy s www rozhraním. Naše produkty a služby se zaměřují na content management (CMS), document management (DMS), další oblasti enterprise content managementu (ECM), webdesign a e-business konzultace. Mezi klienty společnosti patří Eurotel, Siemens, Scania, Annonce, Euromedia Group, Ahold, Volksbank, a další.

Společnost European Property Development s.r.o. (EPD) patří na pražském trhu k předním developerským a investičním společnostem a dosud se zaměřovala zejména na oblast komerčních nemovitostí v centrálních částech města. Součástí jejího portfolia je například jedna z nejmodernějších kancelářských budov v Praze 1 – budova Praha City Center v Klimentské ulici. EPD je členem skupiny European Property Group, která na pražském trhu spravuje nemovitý majetek v hodnotě přesahující 160 mil. EUR.

Váš názor Další článek: Provozovatelé Wi-Fi sítí v ohrožení?

Témata článku: , , , , , , ,