ESET vydává řešení Mail Security pro IBM Lotus Domino

ESET vydává řešení Mail Security pro IBM Lotus Domino

Antivirová společnost ESET uvolnila bezpečnostní řešení ESET Mail Security pro IBM Lotus Domino ve verzi 4.5. Ta přináší kromě účinné ochrany e-mailové komunikace procházející přes e-mailový server IBM Lotus Domino i pravidelné nebo okamžité skenování veškerého obsahu uloženého v databázové struktuře Domino.

ESET rozšířil zaměření ESET Mail Security pro IBM Lotus Domino z čistě e-mailového bezpečnostního řešení na řešení s vylepšenou funkcionalitou sloužící k lepší podpoře kolaborační úlohy Domina, což ocení zejména velké společnosti. Vedle toho nabízí nová verze detekci podle typů souborů, takže administrátoři mohou aplikovat různé politiky pro jednotlivé typy obsahu v e-mailových přílohách.

„ESET chápe, jak moc je pro každou firmu důležitá e-mailová komunikace bez škodlivého softwaru a spamu. ESET Mail Security pro IBM Lotus Domino verze 4.5 nabízí ochranu s vylepšenou technologií, která zabezpečí plně vytížené e-mailové servery IBM Lotus Domino,“ říká Michal Jankech, produktový manažer ESET pro serverovou bezpečnost. „Toto řešení také podporuje systém centrální správy ESET Remote Administrator. Dává tak administrátorům do ruky snadno ovladatelný nástroj, který dokáže pomocí jediné konzole řídit tisíce koncových stanic s Windows, Mac OS, Linux nebo mobilních zařízení.“

V červenci letošního roku získalo antispamové jádro ESETu, použité ve všech bezpečnostních produktech určených pro mailové servery, ocenění „VBSpam“ od nezávislé testovací organizace Virus Bulletin. Test proběhl na ESET Mail Security pro Microsoft Exchange Server. ESET se zařadil do skupiny nejvýkonnějších produktů v obou antispamových kategoriích: nejnižší míra falešných poplachů a nejlepší míra zachycení spamu (bezmála 99,5 %).

Hlavní vlastnosti ESET Mail Security pro IBM Lotus Domino verze 4.5

·Plánované nebo okamžité skenování obsahu databáze

·Detekce typů souborů

·Ochrana hostitelského prostředí

·Antispamová a antivirová ochrana e-mailového serveru (na úrovni databází & SMTP)

·Vylepšená konfigurace antispamového jádra (založená na GUI)

·Protokol spamu a protokol graylistingu

·Automatické vyloučení

·eShell

Další článek: Microsoft prý plánuje zaříznout Live Messenger

Témata článku: IBM, Antivirus, ESET, Domino, Lotus, Vytížení, Nejnižší úroveň, Testovací protokol

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší