ESET uvolnil beta verze nových produktů

ESET uvolnil beta verze nových produktů

Do fáze veřejného beta testování byl uvolněn bezpečnostní program ESET Smart Security verze 4.2. Kromě toho dal ESET k dispozici beta verzi nástroje pro vzdálenou správu, ESET Remote Administrator 4.

Všechny čtyři moduly ESET Smart Security, t.j. antivirus, antispyware, osobní firewall i antispam, byly ve verzi 4.2 vyladěny. Do celého balíku byla, kromě jiných vylepšení, přidána podpora pro Windows Automated Installation Kit 2.0 pro Windows 7, který slouží k vytváření záchranného CD. ESET Smart Security verze 4.2 také nově podporuje poštovní klient Mozilla Thunderbird 3.

Důležitou novou vlastností je Autentifikace důvěryhodné sítě přes autentifikační server či pomocí nastavení lokální sítě. Dalším vylepšením jsou profily firewallu, které umožňují uživatelům vytvářet si vlastní profily chování firewallu pro různé situace. Zkvalitněno bylo také skenování https komunikace.

Beta testování bude probíhat až do oficiálního vydání verze 4.2 v prvním čtvrtletí 2010.

ESET Smart Security je komplexní bezpečnostní software s integrovaným antivirem, antispywarem, firewallem a antispamem. Chrání proti virům, trojským koním, rootkitům, phishingu, spamu a dalším, i nově vznikajícím počítačovým hrozbám. Kvalitu ESET Smart Security zajišťuje proaktivní detekce a pokročilá heuristika, díky kterým patří ESET mezi lídry v počítačové bezpečnosti.

Nový ESET Remote Administrator 4 (BETA)

Nová verze nástroje pro vzdálenou správu umožňuje konfigurovat a spravovat i nejnovější produkty jako například ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server nebo ESET NOD32 Antivirus 4 pro Mac OS X / Linux.ESET Remote Administrator 4 představuje kompletně přepracovanou koncepci vzdálené instalace a identifikace neregistrovaných klientů či přepracovaný Group Manager s novinkou v podobě parametrických skupin.

Hlavní vlastnosti:

  • Přepracovaná vzdálená instalace a vyhledávání neregistrovaných klientů.
  • Přepracovaný Group Manager a možnost definování parametrických skupin.
  • Synchronizace s Active Directory.
  • Centralizovaná správa karantény.
  • Průvodce slučováním pravidel firewallu.
  • Podpora pro Windows Clustering.
  • Implementace standardu Advanced Encryption Standard (AES).

Další vlastnosti:

  • Průvodce vytvářením Policy Rules, import/export pravidel z/do xml.
  • Podpora pro nové produkty – ESET Mail Security for Microsoft Exchange Server, ESET NOD32 Antivirus 4 pro Mac OS X/Linux.
  • Přihlašování do konzole prostřednictvím doménového jména a hesla.

Beta verze ke stažení: http://www.eset.cz/download/beta

Upozornění: ESET upozorňuje všechny zájemce o beta testování, že uvolněné produkty jsou ve fázi BETA, a proto nemusí obsahovat všechny funkcionality předpokládané ve finální verzi. Nedoporučuje se instalace na produkční počítače, případně na systémy, kde hrozí poškození či ztráta dat.

PDFCreator: snadná tvorba PDF dokumentů zcela zdarma

Témata článku: Antivirus, ESET, Smart, Vzdálená instalace, Beta, Nové pravidlo, Pokročilý průvodce, Beta testování, Nové přihlašování

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší