Eset uvolnil beta verze linuxových produktů nové generace

Eset uvolnil beta verze linuxových produktů nové generace

27.7.2007. Společnost ESET, výrobce úspěšného antivirového systému ESET NOD32, uvolnila testovací verze svých linuxových produktů nové generace - ESET Mail Security, ESET File Security a ESET Gateway Security. Všechny tři nové produkty jsou založené na skenovacím jádru NOD32, a tak při minimálním zatížení systému poskytují špičkovou ochranu, vynikající rychlost skenování a kvalitní detekci.

ESET Mail Security je nástupce řešení NOD32 Server Edition pro Linux/BSD Mail Server a je obohacený o antispamovou ochranu počítačových serverů. Nově také přináší transparentní skenování pošty na gateway serverech.

ESET File Security je nástupce řešení NOD32 Server Edition pro Linux/BSD File Server a zabezpečuje antivirovou ochranu file serverů. ESET File Security má stejně jako všechny ostatní linuxové produkty nové generace od ESETu zcela novou vlastnost, a to možnost konfigurace prostřednictvím webové konzoly (webovou administraci).

Novým produktem v linuxovém portfoliu je ESET Gateway Security, který zabezpečuje ochranu HTTP/FTP komunikace pro gateway servery. Tento produkt je možné použít pro SafeSquid proxy.

Váš názor Další článek: Samsung představí hybridní Blu-ray a HD-DVD přehrávač

Témata článku: Linux, Antivirus, ESET, Testovací produkt, Úspěšný produkt, Nový produkt, Proxy Server, Minimální konfigurace, Nástupce, Gateway, Linuxová konzole, Nová generace

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší