ESET uspěl v testech AV-Comparatives a PassMark Software

ESET uspěl v testech AV-Comparatives a PassMark Software

ESET, lídr v proaktivní ochraně před počítačovými hrozbami, získal za svůj vlajkový produkt ESET Smart Security 5 další ocenění Advanced+ v testování organizace AV-Comparatives - tentokrát v kategorii heuristika a behaviorální ochrana, v níž se řešení ESETu zařadilo mezi nejlepší produkty. Kromě toho si vlajkový produkt ESETu pro firemní zákazníky – ESET Endpoint Security – zajistil v testování PassMark Software nejlepší celkové hodnocení.

V kategorii heuristika a behaviorální ochrana v testování AV-Comparatives obdržel ESET Smart Security 5 nejvyšší možnou známku Advanced+ zásluhou 87% úspěšnosti při heuristické detekci. Produkt navíc zaznamenal „velmi nízký“ počet falešných poplachů, což se podařilo jen jednomu dalšímu výrobci antivirového softwaru. „Test AV-Comparatives hodnotí, jak kvalitní byly heuristické schopnosti skenerů v oblasti odhalování nových hrozeb použitých v tomto testování,“ říká zpráva AV-Comparatives, autority na problematiku IT bezpečnosti.ESET Smart Security 5 získal také certifikaci AV-TESTu, která je známkou toho, že produkt dosáhl všech úrovní výkonu v kategoriích ochrana, oprava a použitelnost, které v květnovém a červnovém testování AV-TEST definoval.

Klepněte pro větší obrázek

„Získali jsme další známku Advanced+ v důležité kategorii heuristika a behaviorální ochrana, která je důkazem síly našich výzkumných a vývojových týmů z celého světa. Děkujeme i našim zákazníkům, kteří používáním cloudové technologie ESET LiveGrid zkvalitňují naše skenovací jádro,“ říká výzkumník ESETu Righard Zwienenberg.

Skenovací jádro a heuristika jsou důležitou součástí vlajkového produktu ESET pro firemní zákazníky. Samotné řešení ESET Endpoint Security získalo nejvyšší celkové skóre od PassMark Software. Jde o přední autoritu v oblasti hodnocení a testování hardwaru a softwaru. V nejnovější zprávě PassMark Software nazvané „Rychlá a efektivní ochrana firemních koncových stanic 2012“ bylo řešení ESET ohodnoceno jako „nejrychlejší a celkově nejvýkonnější“, a dařilo se mu i v několika kategoriích v oblasti výkonu a použitelnosti.

Témata článku: Antivirus, ESET, Advanced, Nízká úroveň, Firemní zákazník, Důležitá oblast, Falešná zpráva, Nejlepší řešení, Nejvyšší výkon, Passmark, Nejnovější zpráva, Samotný tým

Aktuální číslo časopisu Computer

Test 11 telefonů do 6 000 Kč

Postavte si a přetaktujte počítač

Srovnali jsme 7 sportovních kamer

Která zaměstnání nahradí roboti?