ESET rozšiřuje svou nabídku o produkty na ochranu dat

ESET rozšiřuje svou nabídku o produkty na ochranu dat

Společnost ESET, lídr v proaktivní ochraně před internetovými hrozbami, uvádí na trh v České republice nástroj DESlock+ pro šifrování dat a řešení StorageCraft pro zálohování 
a obnovu. Oba produkty jsou integrované se stávajícími produkty ESETu.
Oba nové produkty na ochranu dat ESET uvádí v rámci nově ustavené ESET Technology Alliance. Členové ESET Technology Alliance jsou pečlivě vybrané společnosti se specializací 

na konkrétní části IT bezpečnosti. Prostřednictvím této aliance ESET nabízí svým zákazníkům možnost posunout IT bezpečnost na vyšší úroveň kombinací technologií ESET a vybraných produktů třetích stran.

Šifrovací nástroj DESlock+

DESlock+ je jednoduchý produkt s unikátní architekturou a kvalitní technologií na šifrování dat. Poskytuje malým i velkým firmám ochranu před různými typy narušení dat a umožňuje tak bezpečné sdílení dat a tedy bezpečnou spolupráci. 

DESlock+ nabízí zákazníkům ESETu lepší ochranu firemní infrastruktury a zároveň efektivní šifrování na mobilních přístrojích pracovníků. Na klientské straně umožňuje šifrování souborů, složek a e-mailů, a také celých disků či vyměnitelných médií. DESlock+ Enterprise server pak umožňuje spravovat uživatele a pracovní stanice a provádí různé úlohy od aktivace, změny bezpečnostních politik, nastavení, šifrovacích klíčů až po požadavky na stav bezpečnosti koncových stanic. 

Detailní informace o šifrovacím nástroji DESlock+ jsou na jeho produktové stránce.

Klepněte pro větší obrázek
Prostředí šifrovacího nástroje DESlock+

Řešení pro zálohování a obnovu dat StorageCraft 

StorageCraft představuje osvědčené řešení pro zálohování a obnovu dat, ochranu dat 
a migraci pro fyzické, virtuální a hybridní prostření Windows a Linux. Řešení StorageCraft zvyšuje odolnost IT systémů a tím i celých organizací. Umožňuje uživatelům zachovat kontinuitu jejich fungování i v případě katastrofy, výpadku systémů nebo jiných událostí. Výrazně zkracuje případné výpadky a omezuje tak hrozby vzniku škod. 

Storage Craft umožňuje zálohování souborů a kompletního operačního systému, včetně aplikací a služeb. Šetří úložný prostor díky minimální velikosti zálohy disku a šetří čas díky automatickému procesu pravidelných záloh. Je nezávislý na hardwaru: obnovení systému může proběhnout na jiném fyzickém stroji nebo ve virtuálním prostředí.

Další informace o řešení pro zálohování a obnovu dat StorageCraft jsou na jeho produktové stránce.

Klepněte pro větší obrázek
Prostředí zálohovacího nástroje StorageCraft

 

Další článek: 4K a FreeSync: Pětkrát v podání nových monitorů od Samsungu

Témata článku: Antivirus, ESET, Osvědčený stroj, Alliance, Craft

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší