ESET přichází s nejnovější verzí řešení ESET Secure Authentication

ESET přichází s nejnovější verzí řešení ESET Secure Authentication

Společnost ESET, globální lídr v proaktivní digitální ochraně, dnes přichází na trh s nejnovější verzí řešení ESET Secure Authentication. Toto inovované řešení pro dvoufaktorovou autentizaci nabízí hodnotnou kombinaci ultra-bezpečného přístupu k online aplikacím, přičemž umožňuje ještě snazší instalaci a podporu. Z pohledu uživatele je největší výhodou řešení ESET Secure Authentication jednoduchost používání a celková uživatelská přívětivost. Díky přítomnosti softwarové vývojářské sady (SDK) a aplikačnímu rozhraní (API) je možné řešení ESET Secure Authentication integrovat do informačních systémů a rozšířit tak ochranu aplikací a dat. Hlavně to dělá z ESET Secure Authentication jedno z nejatraktivnějších řešení pro dvoufaktorovou autentizaci na trhu.

První verze ESET Secure Authentication přišla na trh v roce 2013 a ukázala, že silná vícefaktorová ochrana přihlášení je kritickou komponentou zabezpečení dat a systémů před škodami, které by mohl způsobit případný kybernetický útok. Hrozící škody v podobě ztráty citlivých dat, poškození značky nebo i přímých finančních dopadů mohou být devastující. Tradiční hesla se pro bezpečné přihlášení ukazují jako nedostatečná; přidat bezpečnou validaci umožní organizacím všech velikostí a ve všech oborech nebýt snadným terčem pro útočníky a snížit tak riziko, jemuž čelí.

„Jsme rádi, že můžeme nabídnout takto snadno implementovatelné autentizační řešení. Bezpečné ověření identity uživatele je typicky Achillovou patou spousty IT systémů v organizacích. Jsme proto přesvědčeni, že nasazení ESET Secure Authentication je krokem, který jednoduše a přitom významně sníží informační rizika, jimž organizace čelí,“ říká Miroslav Dvořák, technický ředitel ESET software.

ESET Secure Authentication nabízí ultra-bezpečný přístup ke kritickým aplikacím jako Microsoft SharePoint Server® and Microsoft Dynamics®. Navíc přináší bezkonkurenční možnosti integrace i s dalšími aplikacemi, a to díky vývojářské sadě (SDK) či programovému API rozhraní. „Možnost integrace do stávajícího IT prostředí je pro autentizační řešení klíčová. Jen tak je totiž možné jednoduše posílit zabezpečení dat a systémů i na úrovni transakcí
a zvýšit tak odolnost IT proti cíleným útokům - ať už jde o prolomení hesla hrubou silou nebo o zneužití identity legitimního uživatele,“ říká Miroslav Dvořák.

„ESET Secure Authentication je skvělou volbou také pro malé a střední podniky, které hledají řešení, která jsou jak nákladově efektivní, tak zaštítěna důvěryhodnou značkou a navíc je k nim dostupná i špičková podpora,“ uvádí k nové verzi ESET Secure Authentication Miroslav Dvořák, technický ředitel ESET software.

Další článek: Microsoft spustil OneDrive – přejmenovaný SkyDrive

Témata článku: Antivirus, ESET, Nejnovější API, Bezpečná aplikace


Určitě si přečtěte

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

Na měsíc jsem opustil Google a potupně se zase vrátil zpět (komentář)

** Zkusil jsem se zbavit závislosti na vyhledávači od Googlu ** Jako alternativy posloužily Bing, Seznam a DuckDuckGo ** Mají své silné stránky, ale i nepřekonatelná negativa

Lukáš Václavík | 53

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

Jak nahradit webkameru: jde to telefonem, zadarmo a s lepším obrazem

** Koronavirus donutil mnohé zaměstnance pracovat z domova ** V souvislosti s tím vzrostla poptávka po webových kamerách ** Webkameru ale nemusíte kupovat – stačí mobil a aplikace!

Karel Kilián | 15

Teachable Machine: Umělá inteligence za pět minut i bez doktorátu z ČVUT

Teachable Machine: Umělá inteligence za pět minut i bez doktorátu z ČVUT

** Pochopit techniky a principy A.I. je složité ** Ale nebojte, jde to i bez doktorátu z IT a matematiky ** Vyzkoušíme generátor neuronových sítí od Googlu

Jakub Čížek | 10


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest SSD s kapacitou 1 TB

Srovnávací test robotických vysavačů

Vybíráme nejlepší telefony na trhu

Jak zlepšit zvuk televize