ESET NOD32 pro Linux Server získal ocenění VB100%

31. 5. 2007 - Antivirové řešení ESET NOD32 pro Linux Server slovenského výrobce ESET získalo v dubnovém Virus Bulletin Comparative Review ocenění VB100%. ESET NOD32 tak obdržel již 43. ocenění Virus Bulletin 100 % za sebou, což je v porovnání s ostatními antivirovými programy jednoznačně největší počet tohoto ohodnocení v řadě. Podle testů z února 2007 je ESET NOD32 také nejrychlejším a nejspolehlivějším bezpečnostním řešením pro nový operační systém Windows Vista (test probíhal na verzi Business Edition 32-bit).
ESET NOD32 pro Linux Server získal ocenění VB100%

Ocenění kvality VB100% jsou odbornou veřejností považované za prestižní a mají téměř desetiletou tradici. Pokud chce antivirový program používat logo VB100%, musí splnit několik náročných podmínek; detekovat 100 % ITW infiltrací (In The Wild = reálně se šířících) v kategorii on-demand (test vyvolaný uživatelem) a on-access (rezidentní štít), nezpůsobit žádný falešný poplach označením bezpečného souboru za infiltraci při testu „Clean Files Test Set“ a splnit všechny podmínky ve výchozím (defaultním) nastavení.

V původní dubnové zprávě nejprve Virus Bulletin oznámil, že ESET NOD32 neprošel testováním, protože vygeneroval falešný poplach v rámci skenování starší části testovacího setu. Nicméně po dalším šetření Virus Bulletin zjistil, že výstražný soubor nebyl vhodný pro zařazení do testovacího setu a byl okamžitě odstraněn.

Váš názor Další článek: Aktuálně: MacBook Pro s nejvýkonnější grafikou

Témata článku: Windows, Linux, Antivirus, ESET, Šetření, Štít, Wild, Clean, Náročný test, Odborná veřejnost, Seti

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší