ESET aktualizuje své produkty pro Mac OS X

ESET aktualizuje své produkty pro Mac OS X

ESET, lídr v proaktivní ochraně před kybernetickými hrozbami, který letos slaví 25 let od vzniku své technologie, aktualizoval své produkty Cybersecurity pro Mac a NOD32 Antivirus Business Edition pro Mac OS X, které jsou nyní plně kompatibilní s OS X Mountain Lion. Tato řešení při práci v OS X Mountain Lion nabízejí kompletní internetové zabezpečení, které aktivně detekuje a chrání před viry, červy, trojany, keyloggery, spywarem, malwarem a dalšími počítačovými hrozbami.

Mac OS X Mountain Lion obsahuje mnoho nových funkcí, například Gatekeeper, který zabezpečuje stahování aplikací pro uživatele platformy Mac. ESET byl prověřen a potvrzen společností Apple jako vývojář aplikace rozšiřující vlastnosti funkce Gatekeeper.

ESET Cybersecurity pro Mac a ESET NOD32 Antivirus Business Edition pro Mac OS X byly vytvořeny speciálně pro Mac a využívají antivirové skenovací jádro ThreatSense. Oba produkty představují integrované řešení, které je plně kompatibilní s OS X Mountain Lion. Kombinace technologie společnosti ESET a OS X Mountain Lion poskytuje uživatelům Mac proaktivní ochranu před internetovými hrozbami za pomoci funkcí pro detekci hrozeb.

Klíčové funkce ESET Cybersecurity pro Mac a ESET NOD32 Antivirus Business Edition pro Mac OS X zahrnují intuitivní uživatelské rozhraní a návod s tipy a triky pro uživatele. Technologie běží na pozadí, aniž by její aktivita měla jakýkoli dopad na celkový výkon systému.

Další funkce ESET Cybersecurity pro Mac a ESET NOD32 Antivirus Business Edition for Mac OS X:

·Virová databáze je aktualizována automaticky.

·Vyžádané i naplánované skenování udržuje vaše zařízení v bezpečí a umožňuje skenovat nejrůznější úložná zařízení včetně archivů Time Machine.

·Proaktivní detekce Mac a Windows virů, spywaru a dalších hrozeb s využitím technologie ESET ThreatSense

·Intuitivní a dobře známý vzhled rozhraní OS X.

·Pokročilé nastavení pro zkušené uživatele umožňující ovládat hloubku skenování, vyloučení vybraných souborů a složek, nastavení úrovně heuristiky a mnoho dalšího.

·Skenování přenosných médií včetně USB flashdisků, CD a DVD, paměťových karet, FireWire atd.

·Bezplatná technická podpora stejně jako u ostatních produktů společnosti ESET.

·Snadná správa v jakékoli síti pomocí ESET Remote Administrator (dostupné pro ESET NOD32 Antivirus Business Edition pro Mac OS X).

Ubook: druhý displej pro virtuální klávesnici

Témata článku: Antivirus, ESET, OSA, Lion, Osu, OS X, Mountain, Zkušený uživatel

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší