Epson zavádí nové standardy v oblasti velkoformátového tisku

Epson Stylus Pro 4400, Epson Stylus Pro 7400 a Epson Stylus Pro 9400 - Tato nová řada společnosti Epson pro čtyřbarevný inkoustový velkoformátový tisk (LFP) je určena především pro profesionální návrháře, kteří pracují v oblasti POS, reklamních médií, CAD a GIS. Všechna zařízení této řady jsou vybavena technologií Epson UltraChromeTM pro barevný i monochromatický tisk. Společnost Epson vyvinula zařízení, která zavádějí nové standardy pro kvalitu a rychlost v segmentu vysoce kvalitních digitálních velkoformátových tisků (LFP). A co je důležitější: prvotřídní zařízení nyní nabízejí návrhářům prvotřídní inkousty pro prvotřídní tisky! Tato řada tiskáren Epson dále podporuje nejrozmanitější tisková média, včetně kartonu až do síly 1,5 mm, ve formátech DIN A2 až DIN B0+.
Epson zavádí nové standardy v oblasti velkoformátového tisku

Rozhodující je rychlost!

Velké tisky vyžadují vysokou rychlost. Všechny modely z nové řady společnosti Epson tento požadavek splňují. Důvod: 180 trysek pro každou barvu v kombinaci s technologií Epson Micro PiezoTM! Tato technologie umožňuje nesmírně precizní a rychlé nanesení inkoustových kapek na tiskové médium. Výsledek: precizní obrysová kresba, která je také ideální pro komplexní barevná zobrazení s minimální spotřebou inkoustu. Tyto rysy ještě doplňuje technologie společnosti Epson pro tvorbu kapek s proměnnou velikostí, která několikanásobně zvyšuje rychlost tisku. Tato technologie umožňuje automatickou úpravu velikosti inkoustových kapek podle obsahu obrazu. Za 60 minut lze vytisknout až 26 m2. Problémy s plánováním jsou tudíž minulostí.

Zejména díky velké kapacitě inkoustových náplní jsou náklady na provoz u nových modelů neuvěřitelně nízké. Všechny modely se vyznačují intuitivním ovládáním a obzvláště přívětivým uživatelským rozhraním. Tiskárny Epson Stylus Pro 4400, 7400 a 9400 jsou také velmi robustní.

Modely Epson Stylus Pro 4400, Epson Stylus Pro 7400 a Epson Stylus Pro 9400 používají technologii čtyřbarevného inkoustového tisku Epson UltraChromeTM. Profesionálové tudíž na nejrůznějších médiích dosáhnou skvělých výsledků s přirozenými barvami.

Ceny a dostupnost

Epson Stylus Pro 4400 - V nabídce od podzimu 2005.

Epson Stylus Pro 7400 - V nabídce od podzimu 2005.

Epson Stylus Pro 9400 - V nabídce od podzimu 2005.

Kulturu společnosti Seiko Epson Corporation charakterizuje nápadité uvažování jejích kvalifikovaných pracovníků. Při úvahách o rozšíření produktového portfolia Epson je vždy středem našeho zájmu zpracování digitálního obrazu. Držíme se strategie 3I: Imaging on Paper (Obraz na papíře) označuje přenos obrazů na médium prostřednictvím tiskárny a skeneru, Imaging on Screen (Obraz na plátně) se týká projektorů pro byznys a domácí kino a Imaging on Glass (Obraz na skle) zahrnuje veškerou technologii displejů LCD. Produktovou řadu společnosti Epson dále tvoří elektronické součástky jako polovodiče a různé krystalové výrobky, přesná zařízení jako hodinky a také průmysloví roboti. Tyto produkty jsou všeobecně známy mimořádnou kvalitou, funkčností, kompaktností a ekonomickým provozem. Společnosti Epson záleží na ochraně životního prostředí. Energii však šetří nejen naše výrobky. Společnost se snaží chránit přírodní zdroje v průběhu celého vývojového procesu. Závazek společnosti Epson v tomto směru potvrzuje například fakt, že už od roku 1992 je veškerá její výroba bezfreonová. Seiko Epson Corporation v současné době zaměstnává 84 000 lidí ve 110 pobočkách po celém světě. Japonská mateřská společnost Seiko Epson Corporation je kótována v první části burzy cenných papírů Tokio. Její tržby ve fiskálním roce 2004 (končícím 31. března 2005) dosáhly 10,2 miliardy jenů.

Epson Europe B.V., sídlící v Amsterdamu, je strategické ústředí pro Evropu, Střední východ, Rusko a Afriku. Epson Europe zaměstnává zhruba 2 600 lidí.

Epson Deutschland GmbH se sídlem v německém Meerbusch je přední dodavatel produktů a řešení pro tisk fotografií a práci s digitálním obrazem. Produktové portfolio společnosti Epson Deutschland tvoří vysoce kvalitní tiskárny fotografií a skenery, laserové a jehličkové tiskárny, vícefunkční zařízení, multimediální projektory a originální spotřební materiály. Divize maloobchodních systémů a zařízení a divize řešení automatizace továren dále rozšiřují tuto řadu o pokladní tiskárny a systémy, respektive přesné roboty. Společnost Epson Deutschland má přibližně 300 zaměstnanců a zodpovídá za obchodní síť v Německu, zemích Beneluxu, Švýcarsku, Rakousku a velké části východní Evropy.

Horká linka pro zákazníky: tel. 800 142 052

www.epson.cz

Váš názor Další článek: Která univerzita má nejnavštěvovanější web?

Témata článku: Byznys, Vývojová divize, Skvělý výsledek, Velké portfolio, Seiko, Benelux, Amsterdam, Pokladní systémy, Pokladní tiskárny, Epson Stylus, Epson, Deutschland, Projektory epson, Minimální úprava, Tiskárny inkoustové


Určitě si přečtěte

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

Pojďme programovat elektroniku: Rádiový čip, který má skoro každá bezdrátová myš

** Bezdrátové myši řídí čip od Nordic Semiconductors ** Jeho rádiové vysílače si před lety oblíbila i komunita kutilů ** Dnes si je vyzkoušíme v praxi

Jakub Čížek | 9

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

Google Coral: Raspberry Pi s čipem, který zpracuje 4 biliony operací za sekundu

** Je to velké jako Raspberry Pi ** Ale je to až o několik řádů rychlejší ** Dorazil nám exotický Google Coral s akcelerátorem Edge TPU

Jakub Čížek | 18


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky