Epson ve čtyřech kategoriích získal ocenění TIPA Award 2005

Meerbusch, květen 2005. V každé ze čtyř kategorií týkajících se obrazu získal Epson prestižní ocenění Technical Image Press Association (TIPA) Award 2005. To potvrzuje, že Epson vyrábí mimořádnou řadu produktů, které řeší všechny fáze práce s fotografiemi od jejich pořízení až po hotový tisk. Následujícím výrobkům Epsonu přiřkla evropská porota titul „Nejlepší ve své třídě v Evropě“.
Epson ve čtyřech kategoriích získal ocenění TIPA Award 2005

• Epson R-D1: nejlepší prestižní fotoaparát
• Epson Perfection 4990 Photo: nejlepší plochý skener pro fotografie
• Epson Stylus Photo R1800: nejlepší fotografická tiskárna pro formát A3
• Epson P-2000: nejlepší multimediální prohlížeč

„Ocenění nás potěšila. Objektivní informace o kvalitě a poměru ceny k výkonu jsou pro spotřebitele nejlepším vodítkem při rozhodování o nákupu, zvlášť v sektoru s tak krátkými produktovými cykly a vzrůstající rozmanitostí výrobků,“ poznamenává o verdiktu poroty TIPA Tomáš Hudec, Branch Office Manager Epson pro země střední a východní Evropy. Cílem organizace TIPA je pomáhat koncovým spotřebitelům vytvářet si nestranný názor o sektoru spotřebních výrobků. Hodnotícími kritérii poroty TIPA jsou jednoduchost ovládání, stupeň inovace a technologie, design, ergonomie a finanční výhodnost. Další informace o oceněných zařízeních najdete na webu www.epson.de.

Epson je přední světový výrobce produktů pro práci s obrazem včetně tiskáren, projektorů a LCD displejů. Svými nápady a kreativitou je Epson odhodlán překonávat představy a očekávání zákazníků po celém světě. Jeho produkty jsou známy špičkovou kvalitou, funkčností, účelným designem a energetickou úsporností. Společnost Epson s hrdostí dlouhodobě přispívá k ochraně životního prostředí a podporuje život místních komunit. Jeho síť tvoří 85 647 zaměstnanců ve 115 firmách po celém světě. Skupina vedená japonskou společností Seiko Epson Corp. dosáhla ve fiskálním roce 2004 konsolidovaných tržeb 1479,7 miliard jenů.

Epson Europe B.V., sídlící v Amsterdamu, je strategické ústředí skupiny pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Zaměstnává 2 700 lidí a ve fiskálním roce 2004 dosáhla tržeb 2 428 miliónů eur.

Epson Deutschland GmbH se sídlem v německém Meerbusch je přední dodavatel produktů a řešení pro tisk fotografií a práci s digitálním obrazem. Produktové portfolio společnosti Epson Deutschland tvoří vysoce kvalitní tiskárny fotografií a skenery, laserové a jehličkové tiskárny, multifunkční zařízení, multimediální projektory a originální spotřební materiály. Divize maloobchodních systémů a zařízení a divize řešení automatizace továren dále rozšiřují tuto řadu o pokladní tiskárny a systémy, respektive přesné roboty. Společnost Epson Deutschland má přibližně 300 zaměstnanců a zodpovídá za obchodní síť v Německu, zemích Beneluxu, Švýcarsku, Rakousku a východní Evropě.

Váš názor Další článek: FBI provedla zátah na torrent tracker, který nabízel Pomstu Sithů před uvedením do kin

Témata článku: Seiko, Epson, Pokladní systémy, Benelux, Projektory epson, Nejlepší síť, Pokladní tiskárny, Východní Evropa, Deutschland, Amsterdam, Multimediální produkt


Určitě si přečtěte

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

Vyzkoušeli jsme chytrou čínskou zásuvku Sonoff S26 za tři stovky. Nevyhořeli jsme

** Je sice z Aliexpressu, ale funguje ** Můžete ji ovládat hlasem přes Amazon Echo nebo Google Home ** Za tři stovky zautomatizuje menší 230V spotřebič

Jakub Čížek | 109

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

Jak doma vylepšit signál Wi-Fi: Pomůže repeater, více routerů, ale nejlépe systémy mesh

** Máte špatný signál Wi-Fi? Mesh systémy to vyřeší ** Už vás nezruinují, meziročně ceny příjemně spadly ** Jak systém funguje a čím je výjimečný?

Jiří Kuruc | 108

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

Vybrali jsme 21 programovatelných hraček a stavebnic pro děti i jejich rodiče

** Získejte děti pro matematiku a základy techniky ** Kupte jim hračku nebo stavebnici, které vdechnou vlastní život ** Vybrali jsme 21 stavebnic pro malé caparty i budoucí experty na A.I.

Jakub Čížek | 10

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 6


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky