Epson Stylus SX610FW – kombinovaná tiskárna s podporou Wi-Fi a faxu, ideální pro moderní domácnost

Epson Stylus SX610FW – kombinovaná tiskárna s podporou Wi-Fi a faxu, ideální pro moderní domácnost

Společnost Epson uvádí na trh multifunkční zařízení Epson Stylus SX610FW, které nabízí výkonné spojení vysokorychlostního tisku, skenování, kopírování a faxování.Zařízení přináší navíc další výhody v podobě připojení přes Wi-Fi, LCD displeje a automatického podavače dokumentů.Vzhledem k modernímu designu je toto univerzální multifunkční zařízení ideální do moderní domácnosti.

Díky připojení přes Wi-Fi umožňuje zařízení několika uživatelům současně tisknout, skenovat a faxovat[1] ze stolních i přenosných počítačů kdekoli v domácnosti. Velký LCD displej s úhlopříčkou 6,3 cm nabízí možnost tisknout fotografie přímo z paměťové karty nebo přenosného USB disku bez použití počítače, nebo také přímo z digitálního fotoaparátu s rozhraním PictBridge či mobilního telefonu s technologií Bluetooth®[2]. Toto pokrokové multifunkční zařízení vám předvede vysokorychlostní tisk až 38 stran za minutu a faxování, kopírování či skenování vícestránkových dokumentů je díky automatickému podavači hračka.

Navíc Epson Stylus SX610FW přináší další výhodu v podobě samostatných inkoustových zásobníků. Ušetříte tak peníze, protože stačí vyměnit pouze spotřebovanou barvu. Tyto samostatné zásobníky inkoustu snadno poznáte díky obrázku geparda[3].

K dispozici jsou také ve výhodném balení multipack. SX610FW navíc používá inkoust společnosti Epson DURABrite Ultra na bázi barviv, s nímž vytisknete vysoce kvalitní dokumenty a fotografie v kvalitě srovnatelné s fotolabem, odolné vůči vodě, rozmazání a vyblednutí[4].

Novou funkci bezdrátového skenování stisknutím jednoho tlačítka navíc můžete využít k automatickému skenování dokumentů a fotografií do počítače. S touto funkcí můžete také skenovat do formátu PDF nebo do e-mailu a technologie Epson Easy Photo FixTM dokáže obnovit barvy, odstranit prach či opravit osvětlení při skenování starých vybledlých fotografií.

Mo Musa, produktový manažer společnosti Epson Europe, k tomu dodává: „SX610FW je pokroková vysokorychlostní multifunkční tiskárna se samostatnými zásobníky inkoustu, ideální pro každou moderní domácnost. Je přímo nabitá funkcemi a dokáže vysokou rychlostí a za výhodnou cenu tisknout vysoce kvalitní dokumenty a fotografie jako z fotolabu. S využitím výhod bezdrátového připojení Wi-Fi navíc SX610FW umožňuje uživatelům tisknout z různých míst v domácnosti. Lidé, kteří touží po multifunkčním zařízení, které nabízí vynikající funkce, tisk fotografií ve výjimečné kvalitě a je cenově výhodné, právě našli, co hledali.”

Pro dosažení nejlepších výsledků při tisku fotografií doporučuje společnost Epson svou řadu lesklých fotografických papírů. Papíry jsou dostupné ve třech povrchových úpravách – Photo Paper, Glossy Photo Paper a Premium Glossy Photo Paper – označení 3, 4 a 5 hvězdičkami usnadňuje výběr vhodného papíru. Součástí dodávky je také jedno balení fotografických papírů Epson, a tak uživatelé mohou ihned začít tisknout vysoce kvalitní fotografie formátu 10 x 15 cm, 13 x 18 cm a A4.

Stejně jako všechny multifunkční modely v řadě Epson Stylus vyhovuje SX610FW standardu ENERGY STAR®, což odráží trvalou snahu společnosti Epson snižovat emise oxidu uhličitého uvolňované v důsledku provozu jejích produktů.

Přehled charakteristických vlastností zařízení Epson Stylus Office SX610FW:

 • Moderní tiskárna, skener a kopírka s rozhraním Wi-Fi a podporou faxu;
 • tisk, skenování a faxování[5] přes bezdrátové připojení nebo přes kabelovou síť;
 • barevný LCD displej s úhlopříčkou 6,3 cm umožňuje uživatelům procházet možnosti nabídky a prohlížet či tisknout fotografie bez použití počítače;
 • podpora paměťových karet, rozhraní PictBridge a USB umožňuje tisknout fotografie bez počítače;
 • díky automatickému podavači lze kopírovat, skenovat a faxovat vícestránkové dokumenty najednou;
 • podporuje bezdrátový tisk z mobilních telefonů přes rozhraní Bluetooth®;[6]
 • vysoká rychlost tisku – až 38 stran za minutu;
 • úsporný tisk se samostatnými inkoustovými zásobníky – měníte pouze tu barvu, kterou spotřebujete;
 • vysoce kvalitní dokumenty a fotografie v kvalitě jako z fotolabu díky inkoustu Epson DURABrite Ultra;
 • automatické skenování dokumentů a fotografií do souboru PDF a e-mailu;
 • funkce Epson Easy Photo Print dokáže snadno odstranit z obrázků červené oči;
 • software ABBYY FineReader® pro OCR umožňuje provádět úpravy v naskenovaném textu;
 • doporučená maloobchodní cena včetně DPH 5. 090,- Kč – dostupnost od 1. září 2009.[1]PC fax není kompatibilní s počítači Mac.
[2]Pro tisk ze zařízení kompatibilních s technologií Bluetooth je zapotřebí volitelný adaptér Epson Bluetooth®.
[3]Doporučené zásobníky inkoustu.Podrobné informace o kompatibilitě zásobníků inkoustu najdete na webové stránce www.epson-europe.com.
[4]Další informace naleznete na stránce www.epson-europe.com.
[5]PC fax není kompatibilní s počítači Mac.
[6]Pro tisk ze zařízení kompatibilních s technologií Bluetooth je zapotřebí volitelný adaptér Epson Bluetooth® .

Další článek: Jak projít pohovorem na technickou pozici?

Témata článku: Wi-Fi, Fixy, Faxy, Oxid uhličitý, Moderní technologie, Přenosné zařízení, Multifunkční zařízení, Oxid, Wi-fi a Bluetooth, Paper, Výjimečná vlastnost, Bezdrátový skener, Photo, Easy, Odolné mobilní telefony, Připojení tiskárny k pc, Epson, Nejlepší stolní počítače na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Jak se šíří Covid v Česku: Čerstvá data, semafor PES, mapy okresů a obcí. Každý den aktualizované grafy

Jak se šíří Covid v Česku: Čerstvá data, semafor PES, mapy okresů a obcí. Každý den aktualizované grafy

** Vývoj COVID-19 v Česku: nakažení, úmrtí, testovaní, hospitalizovaní ** Mapa podle okresů, přehled podle věku, situace v Evropě i ve světě ** Každý den aktualizované grafy a mapy

Marek Lutonský | 172

Marek Lutonský
COVID-19Koronavirus
Finanční správa tento měsíc spustí Moje Daně. Přiznání má být hračka
Lukáš Václavík
eIdentitaČeskoeGovernment
Čekali jsme skoro šest let. Android Auto jede do Česka i na Slovensko
Lukáš Václavík
Android AutoNavigaceGoogle
Dostali jste nový počítač? Tohle s ním udělejte, než ho začnete používat

Dostali jste nový počítač? Tohle s ním udělejte, než ho začnete používat

** Každý nový počítač si zaslouží počáteční péči ** Odinstalujte bloatware a nezapomeňte na vhodné nastavení ** Poradíme, jak se o počítač s Windows 10 postarat

David Polesný, Stanislav Janů | 75

David PolesnýStanislav Janů
PočítačeNotebooky
Lidl buduje chytrou domácnost, propojí všechno se vším
Lukáš Václavík
LidlChytrá domácnostIoT