Epson Stylus SX610FW – kombinovaná tiskárna s podporou Wi-Fi a faxu, ideální pro moderní domácnost

Epson Stylus SX610FW – kombinovaná tiskárna s podporou Wi-Fi a faxu, ideální pro moderní domácnost

Společnost Epson uvádí na trh multifunkční zařízení Epson Stylus SX610FW, které nabízí výkonné spojení vysokorychlostního tisku, skenování, kopírování a faxování.Zařízení přináší navíc další výhody v podobě připojení přes Wi-Fi, LCD displeje a automatického podavače dokumentů.Vzhledem k modernímu designu je toto univerzální multifunkční zařízení ideální do moderní domácnosti.

Díky připojení přes Wi-Fi umožňuje zařízení několika uživatelům současně tisknout, skenovat a faxovat[1] ze stolních i přenosných počítačů kdekoli v domácnosti. Velký LCD displej s úhlopříčkou 6,3 cm nabízí možnost tisknout fotografie přímo z paměťové karty nebo přenosného USB disku bez použití počítače, nebo také přímo z digitálního fotoaparátu s rozhraním PictBridge či mobilního telefonu s technologií Bluetooth®[2]. Toto pokrokové multifunkční zařízení vám předvede vysokorychlostní tisk až 38 stran za minutu a faxování, kopírování či skenování vícestránkových dokumentů je díky automatickému podavači hračka.

Navíc Epson Stylus SX610FW přináší další výhodu v podobě samostatných inkoustových zásobníků. Ušetříte tak peníze, protože stačí vyměnit pouze spotřebovanou barvu. Tyto samostatné zásobníky inkoustu snadno poznáte díky obrázku geparda[3].

K dispozici jsou také ve výhodném balení multipack. SX610FW navíc používá inkoust společnosti Epson DURABrite Ultra na bázi barviv, s nímž vytisknete vysoce kvalitní dokumenty a fotografie v kvalitě srovnatelné s fotolabem, odolné vůči vodě, rozmazání a vyblednutí[4].

Novou funkci bezdrátového skenování stisknutím jednoho tlačítka navíc můžete využít k automatickému skenování dokumentů a fotografií do počítače. S touto funkcí můžete také skenovat do formátu PDF nebo do e-mailu a technologie Epson Easy Photo FixTM dokáže obnovit barvy, odstranit prach či opravit osvětlení při skenování starých vybledlých fotografií.

Mo Musa, produktový manažer společnosti Epson Europe, k tomu dodává: „SX610FW je pokroková vysokorychlostní multifunkční tiskárna se samostatnými zásobníky inkoustu, ideální pro každou moderní domácnost. Je přímo nabitá funkcemi a dokáže vysokou rychlostí a za výhodnou cenu tisknout vysoce kvalitní dokumenty a fotografie jako z fotolabu. S využitím výhod bezdrátového připojení Wi-Fi navíc SX610FW umožňuje uživatelům tisknout z různých míst v domácnosti. Lidé, kteří touží po multifunkčním zařízení, které nabízí vynikající funkce, tisk fotografií ve výjimečné kvalitě a je cenově výhodné, právě našli, co hledali.”

Pro dosažení nejlepších výsledků při tisku fotografií doporučuje společnost Epson svou řadu lesklých fotografických papírů. Papíry jsou dostupné ve třech povrchových úpravách – Photo Paper, Glossy Photo Paper a Premium Glossy Photo Paper – označení 3, 4 a 5 hvězdičkami usnadňuje výběr vhodného papíru. Součástí dodávky je také jedno balení fotografických papírů Epson, a tak uživatelé mohou ihned začít tisknout vysoce kvalitní fotografie formátu 10 x 15 cm, 13 x 18 cm a A4.

Stejně jako všechny multifunkční modely v řadě Epson Stylus vyhovuje SX610FW standardu ENERGY STAR®, což odráží trvalou snahu společnosti Epson snižovat emise oxidu uhličitého uvolňované v důsledku provozu jejích produktů.

Přehled charakteristických vlastností zařízení Epson Stylus Office SX610FW:

 • Moderní tiskárna, skener a kopírka s rozhraním Wi-Fi a podporou faxu;
 • tisk, skenování a faxování[5] přes bezdrátové připojení nebo přes kabelovou síť;
 • barevný LCD displej s úhlopříčkou 6,3 cm umožňuje uživatelům procházet možnosti nabídky a prohlížet či tisknout fotografie bez použití počítače;
 • podpora paměťových karet, rozhraní PictBridge a USB umožňuje tisknout fotografie bez počítače;
 • díky automatickému podavači lze kopírovat, skenovat a faxovat vícestránkové dokumenty najednou;
 • podporuje bezdrátový tisk z mobilních telefonů přes rozhraní Bluetooth®;[6]
 • vysoká rychlost tisku – až 38 stran za minutu;
 • úsporný tisk se samostatnými inkoustovými zásobníky – měníte pouze tu barvu, kterou spotřebujete;
 • vysoce kvalitní dokumenty a fotografie v kvalitě jako z fotolabu díky inkoustu Epson DURABrite Ultra;
 • automatické skenování dokumentů a fotografií do souboru PDF a e-mailu;
 • funkce Epson Easy Photo Print dokáže snadno odstranit z obrázků červené oči;
 • software ABBYY FineReader® pro OCR umožňuje provádět úpravy v naskenovaném textu;
 • doporučená maloobchodní cena včetně DPH 5. 090,- Kč – dostupnost od 1. září 2009.[1]PC fax není kompatibilní s počítači Mac.
[2]Pro tisk ze zařízení kompatibilních s technologií Bluetooth je zapotřebí volitelný adaptér Epson Bluetooth®.
[3]Doporučené zásobníky inkoustu.Podrobné informace o kompatibilitě zásobníků inkoustu najdete na webové stránce www.epson-europe.com.
[4]Další informace naleznete na stránce www.epson-europe.com.
[5]PC fax není kompatibilní s počítači Mac.
[6]Pro tisk ze zařízení kompatibilních s technologií Bluetooth je zapotřebí volitelný adaptér Epson Bluetooth® .

Další článek: Jak projít pohovorem na technickou pozici?

Témata článku: Wi-Fi, Faxy, Oxid, Fixy, Odolné mobilní telefony, Multifunkční zařízení, Připojení tiskárny k pc, Výjimečná vlastnost, Moderní technologie, Easy, Paper, Přenosné zařízení, Photo, Epson, Bezdrátový skener, Oxid uhličitý, Wi-fi a Bluetooth, Nejlepší stolní počítače na Mall.cz


Určitě si přečtěte

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 15

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 20


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky