Epson Stylus Photo RX520 - domácí tisk fotografií s novou multifunkční tiskárnou

Meerbusch, 26. října 2005. Epson představuje všestrannou fototiskárnu Epson Stylus Photo RX520. Její barevný displej umožňuje zobrazovat náhledy výtisků, skenovaných předloh a kopií. Skener oživuje zašlé vzpomínky, neboť dovede z fotografií odstraňovat nečistoty a škrábance. Kopírka si ve vysoké kvalitě poradí s textovými dokumenty i s fotografiemi v laboratorní kvalitě.
Epson Stylus Photo RX520 - domácí tisk fotografií s novou multifunkční tiskárnou

Nový multifunkční přístroj Epson Stylus Photo RX520 dokáže kopírovat, skenovat a tisknout, přičemž fotografie tiskne v mimořádné kvalitě. Epson Stylus Photo RX520 disponuje ve své třídě jedinečnou integrovanou jednotkou pro snímání průhledných předloh, která umožňuje digitalizovat diapozitivy a negativy v rozlišení až 2 400 dpi. Kapičky inkoustu o velikosti 2 pl v kombinaci s optimalizovaným rozlišením tisku 5 760 dpi zaručují vysoce kvalitní tisk dokumentů a tisk bezokrajových fotografií srovnatelných s výstupem fotolaboratoře.

Prostřednictvím integrovaných slotů pro paměťové karty a technologií PictBridge a USB Direct Print lze fotografie tisknout přímo z paměťové karty nebo digitálního fotoaparátu. Velmi praktické je zobrazení náhledu na 1,5palcovém barevném displeji LCD. Přístroj má své přednosti i při skenování. Automatické obnovení barev a odstranění prachu zaručuje vynikající výsledky bez nutnosti složitých úprav. Funkce PhotoEnhance v případě potřeby optimalizuje kontrast a barvy fotografií. Čtyři samostatné inkoustové kazety zajišťují ekonomický provoz.

EPSON Stylus Photo RX520 - hlavní vlastnosti

 • Integrovaný 1,5palcový barevný displej LCD pro náhled
 • Vysoká rychlost tisku: fotografie 10 x 15 v kvalitě fotolaboratoře jsou vytištěny za necelou minutu
 • Optimalizované rozlišení tisku 5 760 dpi
 • Minimální velikost kapiček 2 pl
 • Čtyři samostatné inkoustové kazety pro ekonomický provoz
 • Cenově výhodný tisk fotografií s balíčkem spotřebních materiálů Epson Photo Pack
 • Rozlišení skeneru 1 200 x 2 400 dpi
 • Integrovaná průsvitová jednotka pro snímání diapozitivů a negativů s rozlišením 2 400 dpi
 • Možnost tisku, snímání a kopírování bez počítače (samostatný provoz)
 • Praktické, intuitivní ovládání
 • Automatická optimalizace kvality obrazu funkcí PhotoEnhance
 • Automatické obnovení barev a odstranění prachu bez potřeby počítače
 • Integrovaná čtečka paměťových karet umožňuje tisknout přímo bez počítače
 • Podporuje všechny běžné typy paměťových karet
 • Technologie PictBridge a USB Direct Print umožňují tisknout přímo z digitálního fotoaparátu
 • Fotografie lze zvětšovat stisknutím tlačítka bez použití počítače
 • Součástí dodávky je software Epson Creativity Suite

Doporučená koncová cena multifunkčního přístroje Epson Stylus Photo RX520 je 6090 korun včetně DPH.

O společnosti Epson
Epson je přední světový výrobce produktů pro práci s obrazem včetně tiskáren, projektorů a LCD displejů. Svými nápady a kreativitou je Epson odhodlán překonávat představy a očekávání zákazníků po celém světě. Jeho produkty jsou známy špičkovou kvalitou, funkčností, účelným designem a energetickou úsporností. Společnost Epson s hrdostí dlouhodobě přispívá k ochraně životního prostředí a podporuje život místních komunit. Jeho síť tvoří 85 647 zaměstnanců ve 115 firmách po celém světě. Skupina vedená japonskou společností Seiko Epson Corp. dosáhla ve fiskálním roce 2004 konsolidovaných tržeb 1479,7 miliard jenů.

Epson Europe B.V., sídlící v Amsterdamu, je strategické ústředí skupiny pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Zaměstnává 2 700 lidí a ve fiskálním roce 2004 dosáhla tržeb 2 428 miliónů eur.

Epson Deutschland GmbH se sídlem v německém Meerbusch je přední dodavatel produktů a řešení pro tisk fotografií a práci s digitálním obrazem. Produktové portfolio společnosti Epson Deutschland tvoří vysoce kvalitní tiskárny fotografií a skenery, laserové a jehličkové tiskárny, multifunkční zařízení, multimediální projektory a originální spotřební materiály. Divize maloobchodních systémů a zařízení a divize řešení automatizace továren dále rozšiřují tuto řadu o pokladní tiskárny a systémy, respektive přesné roboty. Společnost Epson Deutschland má přibližně 300 zaměstnanců a zodpovídá za obchodní síť v Německu, zemích Beneluxu, Švýcarsku, Rakousku a východní Evropě.

Horká linka pro zákazníky: tel. 800 142 052

www.epson.cz

Váš názor Další článek: Invex 2005: Světová novinka mezi MP3 přehrávači k vidění

Témata článku: Software, Kvalita obrazu, Deutschland, Tiskárny multifunkční, Pokladní tiskárny, Print, Tiskárny k počítači, Benelux, Epson, Snímání, Paměťová karta, Paměťový produkt, Direct, Projektory epson, Amsterdam, Epson Stylus, Direct X, Photo, Seiko, Paměťové karty

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší