Epson Stylus Photo R240 - domácí tisk fotografií na nejvyšší úrovni

22. listopadu 2005
Windows Vista betaverze 2 nebude
Meerbusch, 22. listopadu 2005. Nová tiskárna Stylus Photo R240 je určena pro amatérské fotografy, kteří raději tisknou své digitální fotografie doma, a to až do formátu A4. Co je pro domácí tisk fotografií rozhodující? Snímky by měly mít dlouhou životnost a vynikat živými barvami. A ovládání tiskárny by navíc měla zvládnout celá rodina. Epson Stylus R240 kombinuje všechny tyto vlastnosti.
Epson Stylus Photo R240 - domácí tisk fotografií na nejvyšší úrovni

Kvalita této domácí fotolaboratoře zaručuje živé snímky. Díky velmi vysokému rozlišení mají lesklé fotografie přesné obrysy a přirozený kontrast. Tisk je rychlý, protože fotografie lze načíst přímo z paměťové karty nebo fotoaparátu a vytisknout ve formátu 10x15 za necelou minutu, aniž by bylo třeba pouštět počítač. Další výhodou je praktický 1,5palcový barevný displej pro náhled a úpravy snímků.

Balení MultiPack obsahuje čtyři samostatné inkoustové kazety a 20 listů lesklého fotografického papíru Epson Premium ve formátu 10x15 cm. Při použití balení MultiPack uspoříte až 25 procent ve srovnání s cenami samostatně prodávaných inkoustových kazet.

Kromě tisku fotografií je také možné v optimální kvalitě tisknout dopisy a další dokumenty.

EPSON Stylus Photo R240 – hlavní vlastnosti

 • 1,5palcový displej LCD pro snadné úpravy fotografií
 • Čtyři samostatné inkoustové kazety
 • Rozlišení až 5 760 x 1 440 dpi díky technologii Epson Advanced MicroPiezo™
 • Technologie proměnlivé velikosti kapiček
 • Velikost kapiček je jen 2 pikolitry
 • Technologie PhotoEnhance při samostatném použití automaticky rozpozná vertikálně a horizontálně pořízené snímky a v případě potřeby optimalizuje různé parametry jako barvu, jas a kontrast
 • Okamžitý tisk fotografií: fotografie 10x15 cm je vytištěna za 47 sekund
 • Bezokrajový tisk ve formátech 10x15 cm až DIN A4
 • Print Image Matching III
 • Mimořádně kvalitní tisk fotografií v režimu tisku bez počítače
 • Rychlost tisku až 19 černobílých a 18 barevných stránek A4 za minutu
 • Přímý tisk ze všech obvyklých formátů paměťových karet prostřednictvím technologie PictBridge
 • Kompatibilní se všemi současnými digitálními fotoaparáty prostřednictvím technologií PictBridge a USB Direct Print
 • Vysokorychlostní rozhraní USB 2.0
 • Součástí dodávky je software Epson Creativity Suite


Doporučená koncová cena tiskárny Epson Stylus Photo R240 je 3 890 korun včetně DPH.

O společnosti Epson
Epson je přední světový výrobce produktů pro práci s obrazem včetně tiskáren, projektorů a LCD displejů. Svými nápady a kreativitou je Epson odhodlán překonávat představy a očekávání zákazníků po celém světě. Jeho produkty jsou známy špičkovou kvalitou, funkčností, účelným designem a energetickou úsporností. Společnost Epson s hrdostí dlouhodobě přispívá k ochraně životního prostředí a podporuje život místních komunit. Jeho síť tvoří 85 647 zaměstnanců ve 115 firmách po celém světě. Skupina vedená japonskou společností Seiko Epson Corp. dosáhla ve fiskálním roce 2004 konsolidovaných tržeb 1479,7 miliard jenů.
Epson Europe B.V., sídlící v Amsterdamu, je strategické ústředí skupiny pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Zaměstnává 2 700 lidí a ve fiskálním roce 2004 dosáhla tržeb 2 428 miliónů eur.

Epson Deutschland GmbH se sídlem v německém Meerbusch je přední dodavatel produktů a řešení pro tisk fotografií a práci s digitálním obrazem. Produktové portfolio společnosti Epson Deutschland tvoří vysoce kvalitní tiskárny fotografií a skenery, laserové a jehličkové tiskárny, multifunkční zařízení, multimediální projektory a originální spotřební materiály. Divize maloobchodních systémů a zařízení a divize řešení automatizace továren dále rozšiřují tuto řadu o pokladní tiskárny a systémy, respektive přesné roboty. Společnost Epson Deutschland má přibližně 300 zaměstnanců a zodpovídá za obchodní síť v Německu, zemích Beneluxu, Švýcarsku, Rakousku a východní Evropě.

www.epson.cz

Váš názor Další článek: Windows Vista betaverze 2 nebude

Témata článku: Software, Praktický život, Paměťový produkt, Pokladní systémy, Živý snímek, Print, Tiskárny inkoustové, Seiko, Benelux, Blízký parametr, Deutschland, Projektory epson, Pokladní tiskárny, Domácí projektor, Amsterdam, Epson

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší