Epson Stylus D68 a Epson Stylus D88 - nové všestranné talenty

Meerbusch, 4. listopadu 2005. Epson představuje novou řadu D: tiskárny pro čtyřbarevný tisk Epson Stylus D88 a Epson Stylus D68, které se ideálně hodí pro použití v domácnostech a malých kancelářích. Obě tiskárny jsou skutečně všestranné a poradí si s nejrůznějšími aplikacemi. Nabízejí mimořádně kvalitní tisk textových dokumentů, webových stránek, menších prezentací i fotografií. Díky tomu se dokonale uplatní při práci i doma. Používají nový inkoust Epson DURABrite™ Ultra, který zaručuje živější barvy a optimální kvalitu tisku i na recyklovaném papíře.
Epson Stylus D68 a Epson Stylus D88 - nové všestranné talenty

Oba modely používají samostatné inkoustové zásobníky, které zaručují nízké náklady na tisk. Můžete totiž nahradit jen vypotřebovanou barvu a postupně vypotřebovat i další barvy. Zákazníci, kterým jde o skutečně výhodnou nabídku až s 25procentní úsporou, si mohou koupit akční sadu inkoustových zásobníků s dvaceti listy papíru Epson Premium Semigloss Photo. Obě tiskárny se dodávají s balíkem softwaru Epson Creativity Suite, který dokáže snadno generovat přílohy e-mailu a měnit rozlišení obrázků.

DURABrite™ Ultra je poslední generací inkoustu Epson DURABrite™. DURABrite Ultra byl vytvořen pro mimořádně kvalitní tisk fotografií na obyčejný nebo lesklý papír. Částečky inkoustu DURABrite Ultra jsou na rozdíl od tradičních pigmentových inkoustů obaleny zvláštní pryskyřicí, která zaručuje dlouhou životnost vytištěného obrazu. Inkoust je zároveň odolný vůči vodě a rozmazání. Světlostálost vytištěných fotografií ve fotoalbu je 120 až 200 let.**

Epson Stylus D88 a D68 – hlavní vlastnosti:

  • Levné samostatné inkoustové zásobníky
  • Rychleschnoucí inkousty DURABrite Ultra pro vodě, otěru a světlu odolný tisk na jakýkoli papír
  • Optimalizované rozlišení až 5 760 dpi* při tisku na vhodná média
  • Rychlost tisku až 22 stránek za minutu (Epson Stylus D88) nebo 17 stránek za minutu (Epson Stylus D68)
  • Bezokrajový tisk do formátu A4
  • Paralelní (Stylus D88) a USB rozhraní kompatibilní se systémy Windows® a Mac®
  • Epson Creativity Suite pro snadný tisk obrázků

* optimalizované rozlišení až 5 760 dpi při tisku na vhodná média s použitím technologie Resolution Performance Management (RPM).
** podle testů společnosti Epson

Doporučená koncová cena tiskárny Epson Stylus D68 je 2 090 korun včetně DPH.
Doporučená koncová cena tiskárny Epson Stylus D88 je 2 390 korun včetně DPH.


O společnosti Epson
Epson je přední světový výrobce produktů pro práci s obrazem včetně tiskáren, projektorů a LCD displejů. Svými nápady a kreativitou je Epson odhodlán překonávat představy a očekávání zákazníků po celém světě. Jeho produkty jsou známy špičkovou kvalitou, funkčností, účelným designem a energetickou úsporností. Společnost Epson s hrdostí dlouhodobě přispívá k ochraně životního prostředí a podporuje život místních komunit. Jeho síť tvoří 85 647 zaměstnanců ve 115 firmách po celém světě. Skupina vedená japonskou společností Seiko Epson Corp. dosáhla ve fiskálním roce 2004 konsolidovaných tržeb 1479,7 miliard jenů.
Epson Europe B.V., sídlící v Amsterdamu, je strategické ústředí skupiny pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Zaměstnává 2 700 lidí a ve fiskálním roce 2004 dosáhla tržeb 2 428 miliónů eur.

Epson Deutschland GmbH se sídlem v německém Meerbusch je přední dodavatel produktů a řešení pro tisk fotografií a práci s digitálním obrazem. Produktové portfolio společnosti Epson Deutschland tvoří vysoce kvalitní tiskárny fotografií a skenery, laserové a jehličkové tiskárny, multifunkční zařízení, multimediální projektory a originální spotřební materiály. Divize maloobchodních systémů a zařízení a divize řešení automatizace továren dále rozšiřují tuto řadu o pokladní tiskárny a systémy, respektive přesné roboty. Společnost Epson Deutschland má přibližně 300 zaměstnanců a zodpovídá za obchodní síť v Německu, zemích Beneluxu, Švýcarsku, Rakousku a východní Evropě.

Horká linka pro zákazníky: tel. 800 142 052

www.epson.cz

Váš názor Další článek: Umíme ve Flashi – 5. díl – odesílání e-mailů

Témata článku: Windows, Epson Stylus, Pokladní systémy, Resolution, Pokladní tiskárny, Samostatná stránka, Projektory epson, Rozlišení, Obyčejný zákazník, Tiskárny inkoustové, Seiko, Fotoalba, Benelux, Amsterdam, Epson, Deutschland

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší