EPSON Stylus C64

Nová inkoustová tiskárna střední třídy – ideální pro doma i v malé kancelářiPro soukromého uživatele, který by rád vyhotovoval vysoce kvalitní a cenově příznivé výtisky, je čtyřbarevná inkoustová trysková tiskárna EPSON Stylus C64 ideálním řešením.
EPSON Stylus C64

Hodí se pro různá použití, ať už se jedná o tisk textů, prezentací nebo příležitostný fotografický tisk. Stejně jako u nové tiskárny EPSON Stylus C84 se používá druhá generace inkoustů EPSON DURABrite™. EPSON Stylus C64 poskytuje živé, realistické barvy – vodovzdorné, neroztíratelné a světelně stálé až 80 let*. EPSON Stylus C64 bude uveden na trh v září 2003 za cenu 3 490 Kč**.

 

Všeuměl: texty a grafika na běžném papíru

 

EPSON Stylus C64 je barevná inkoustová trysková tiskárna vhodná pro tisk formátu A4 s využitím v domácnosti. Hodí se pro celou řadu použití: texty, grafiky, obrázky. I na běžném a recyklovaném papíře, zvlášť často používaném v domácnostech, lze vidět skvělý výsledek s pigmentovanými inkousty DURABrite. EPSON Stylus C64 zajistí okamžitě suché, kvalitní výtisky v živých realistických barvách. V porovnání s první generací inkoustů EPSON DURABrite jsou výtisky ještě odolnější vůči vodě, neroztíratelné a světelná stálost činí až 80 let*.

 

Plus: fotografický tisk

 

Společnost EPSON přináší k inkoustu DURABrite i papír, který se obzvlášť dobře hodí pro pigmentované inkousty: Photo Paper EPSON DURABrite s povrchem se speciální vrstvou. Výsledek tohoto fotografického papíru v kombinaci s inkoustem EPSON DURABrite: brilantně lesklé fotografie. Od nynějška patří matné fotografické výtisky minulosti.

 

Malá a rychlá

 

EPSON Stylus C64 patří ke stejné rodině tiskáren, jako EPSON Stylus C84; vytiskne 17 stránek za minutu bez okrajů do formátu DIN A5. Rovněž přesvědčí svými nízkými provozními náklady. Jednotlivé inkoustové zásobníky, které teď existují kromě standardního i ve velkokapacitním balení, jsou ideální pro šetrného uživatele.

 

EPSON Stylus C64 – v přehledu

  • Rychleschnoucí pigmentové inkousty DURABrite: vodovzdorné, neroztíratelné a světelně stálé černobílé a barevné výtisky – ideální pro běžný i recyklovaný papír
  • Jednotlivé inkoustové zásobníky pro dosažení minimálních nákladů
  • Výběr barevných inkoustových zásobníků s kapacitou 250 (Standard) nebo 400 stránek (High Capacity) a 540 stránek v černé barvě
  • Výtisky bez okrajů ve formátu 10 x 15 cm
  • Plášť v elegantním stříbrném designu
  • Vysoká rychlost tisku - 17 stránek za minutu
  • 5 760 optimalizovaných dpi*** na vhodných médiích a v důsledku toho vysoká kvalita monochromatického a barevného tisku
  • Automatické podávání papíru až pro 100 listů

·         Paralelní rozhraní a rozhraní USB jsou kompatibilní s Windows® a Macintosh® volitelně s podporou sítě

·         Cena: 3 490 Kč**

 

* Světelná stálost až 80 let (podle testovacích podmínek EPSON)

** Nezávazně doporučená prodejní cena bez DPH

*** Rozlišení optimalizované až na 5 760 dpi na vhodných médiích díky technologii Resolution Performance Management (RPM).

 


Další informace získáte: www.epson.cz

 

 

V případě zájmu o další informace, prosím, kontaktujte:

 

intent s.r.o.

Jana Fábryová, Public Relations manager

Barrandova 1920, 143 00 Praha 4 – Modřany

Tel.: +420 – 225 273 863

Fax: +420 – 241 769 923

Mobil: +420 – 732 461 880

e-mail: Jana.Fabryova@intent.cz

 

 

O společnosti EPSON

 

 

Skupina EPSON Group prostřednictvím své inovační kultury zvyšuje korporační hodnotu. Jejím úkolem je poskytovat zákazníkům inovace v oblasti digitálního zpracování obrazu a její hlavní sortimentní nabídku tvoří zařízení pro informační technologie, například tiskárny, projektory, elektronická zařízení včetně displejů, polovodičů a krystalových zařízení a přesné výrobky, například hodinky. Výrobky EPSON jsou díky své kvalitě, funkčnosti, kompaktnosti a energetické účinnosti známé po celém světě.

EPSON Group je síť tvořená 114 společnostmi z celého světa se 73 797 zaměstnanci a může být hrdá na svou činnost, kterou nepřetržitě přispívá k celosvětové ochraně životního prostředí a komunitám, ve kterých sídlí. Tato skupina je vedena společností SEIKO EPSON CORPORATION sídlící v Japonsku, které je uvedena v první části tokijské burzy a ve fiskálním roce 2002 dosáhla společného obratu 1 322 mld jenů.

 

Regionální centrálou pro střední a východní Evropu a Afriku (EMEA) je EPSON Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu. Společnost EPSON Europe dosáhla ve fiskálním roce 2002 společného obratu 2 172 mil Euro a v zemích EMEA má 2 600 zaměstnanců.

 

Společnost EPSON Deutschland GmbH se sídlem v Meerbuschu je jedním z předních dodavatelů výrobků a řešení z oblasti tisku a digitálního zpracování obrazu. Její sortimentní nabídka zahrnuje jak inkoustové a maticové tiskárny, tak skenery, víceúčelové přístroje, multimediální projektory a originální spotřební materiály. Divize maloobchodních systémů a zařízení a Divize tovární automatizace dále rozšiřují její nabídku o pokladní tiskárny a systémy a přesné roboty. EPSON Deutschland se 300 zaměstnanci odpovídá za prodejní síť v Německu, zemích Beneluxu, Švýcarsku, Rakousku a zemích východní Evropy.

Váš názor Další článek: Vývoj cen hardwaru: rapidní vzestup

Témata článku: Deutschland, Auto, Epson Stylus, Seiko, Pokladní tiskárny, Epson, De, Projektory epson, Rozlišení


Určitě si přečtěte

Koupili jsme nejlevnější dron s kamerou. Stál nás 300 Kč a má rozměry kreditky

Koupili jsme nejlevnější dron s kamerou. Stál nás 300 Kč a má rozměry kreditky

** Kvalitní drony začínají na 10 000 Kč ** Šli jsme na to jinak a koupili ten nejlevnější s kamerou ** I když je to čínský šmejd, je s ním zábava

Jakub Čížek | 34

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

Už desítky let se pokoušíme odposlouchávat mozek. Rusům se podařil kousek, ze kterého vám spadne brada

** K odposlechu mozků používáme EEG ** To má ale žalostné informační rozlišení ** Rusům pomohla počítačová neuronová síť

Jakub Čížek | 29

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

Co je TikTok: Svérázná sociální síť chytla mladé uživatele, už jich má už 1,5 miliardy

** Sociální síť TikTok získala stamiliony uživatelů a stále roste ** Jaký obsah na ní najdete a co můžete v jejím rámci čekat? ** Je to zábava pro mladé, nebo platforma pro úchyláky?

Karel Kilián | 38

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

Dnes nastal konec Windows 7. Ale nepropadejte panice, počítač vám nastartuje i zítra

** Dnes končí podpora Windows 7 a systém formálně umírá ** Co to ale znamená v praxi a bude mi PC fungovat i zítra? ** A mohu i v lednu 2020 zdarma přejít na Windows 10?

Jakub Čížek | 121

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

12 nejšílenějších programovacích jazyků, ze kterých vám praskne hlava

** Myslíte si, že umíte programovat? ** Ale prosím vás, zkuste jazyk Wenyan nebo Malbolge ** Z ezoterických jazyků zešílíte, nebo vás zaměstnají v Googlu

Jakub Čížek | 22Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 12 bezdrátových sluchátek

Vyplatí se Apple z bazaru?

Test batohů pro notebooky

Vybíráme nejlepší sportovní hodinky